"Kuchenne rewolucje". Właściciel lokalu obraził Magdę Gessler? "Ten człowiek sam się załatwił"

Bez tytułu
Magda Gessler i jej przepis na sukces
Magda Gessler i jej przepis na sukces
"Kuchenne rewolucje" w Kamionkach
"Kuchenne rewolucje" w Kamionkach
"Kuchenne rewolucje" w Puławach
"Kuchenne rewolucje" w Puławach
Kuchenne rewolucje, odcinek 3
Kuchenne rewolucje, odcinek 3
Kuchenne rewolucje - zapowiedź
Kuchenne rewolucje - zapowiedź
"Kuchenne rewolucje" - zwiastun 11. odcinka
"Kuchenne rewolucje" - zwiastun 11. odcinka
"Kuchenne rewolucje" - zwiastun 10. odcinka
"Kuchenne rewolucje" - zwiastun 10. odcinka
"Kuchenne rewolucje" w Białymstoku
"Kuchenne rewolucje" w Białymstoku
Kuchenne rewolucje | Sezon 24 | Odcinek 8 - Krzeszyce
Kuchenne rewolucje | Sezon 24 | Odcinek 8 - Krzeszyce
"Kuchenne rewolucje" - zapowiedź nowego odcinka
"Kuchenne rewolucje" - zapowiedź nowego odcinka
Kuchenne rewolucje | Sezon 23 | Odcinek 10 - Karpacz |
Kuchenne rewolucje | Sezon 23 | Odcinek 10 - Karpacz |
W najnowszym odcinku "Kuchennych rewolucji" nie zabrakło spięć pomiędzy Magdą Gessler a właścicielem lokalu "Margaret". Jak się okazało, to właśnie Andrzej był dla restauratorki największym wyzwaniem podczas metamorfozy knajpy.

"Kuchenne rewolucje" we Wrocławiu

"Kuchenne rewolucje" to program, który od lat cieszy się dużym zainteresowaniem widzów. Format doczekał się już 26 sezonów. W każdym odcinku Magda Gessler pomaga przywrócić restauracjom ich dawny blask. Droga do sukcesu nie jest prosta, jednak z pomocą doświadczonej restauratorki wszystko jest możliwe.

W jednym z najnowszych odcinków Magda Gessler wybrała się do Wrocławia, by pomóc właścicielowi lokalu "Margaret". Już na samym początku nie spodobał jej się m.in. bardzo długi czas oczekiwania na potrawy oraz bałagan w kuchni.

- Pachnie starymi rurami i smrodem, [...] takim brudem dobijamy ludzi na każdym kroku, tylko kasa się liczy? - pytała zdenerwowana.

Restaurator obraził Magdę Gessler

Okazało się, że głównym problemem lokalu jest przede wszystkim podejście restauratora do prowadzenia biznesu, jednak mimo to ekspertka postanowiła dać mu szansę i wspomóc go swoją widzą. Niestety napięta atmosfera między Magdą Gessler a właścicielem "Margaret" utrzymywała się prawie do samego końca jej wizyty.

- Proszę się nie popisywać. W 1980 r. to ja miałem 12 lat. Pani miała więcej. Może się zamienimy rolami - powiedział mężczyzna podczas przygotowań do finałowej kolacji. Ta uwaga nie spodobała się gwieździe.

- To jest coś nieprawdopodobnego. Jeszcze żaden mężczyzna mnie nie obraził, mówiąc, ile mam lat. Czy jestem starsza, czy jestem młodsza. Tutaj będą wszyscy zeznawać przeciwko mnie. Jak ja mam tu zostać? Jak ja mam tu zostać i wam pomóc? - odparła zaskoczona. - Niestety, ten człowiek sam się załatwił - dodała.

Całe szczęście właściciel przeprosił Magdę, a wieczór zakończył się sukcesem. Restauratorka stwierdziła, że ostatecznie metamorfozę tego miejsca można zaliczyć do udanych. Cały odcinek można obejrzeć na player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: Player.pl/Plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN/Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości