Gwiazdy

Krzysztof Skiba pokazał nową partnerkę. Jest młodsza od niego o 26 lat

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Krzysztof Skiba jest w separacji z żoną. Pokazał nową partnerkę

Krzysztof Skiba podzielił się z fanami informacją z życia prywatnego. Artysta opublikował w sieci zdjęcie z ciemnowłosą pięknością, którą przedstawił jako swoją partnerkę. Nowa miłość jest o 26 lat młodsza od piosenkarza. Co z żoną?

Krzysztof Skiba – nowa partnerka

Krzysztof Skiba to jeden z tych artystów, który niechętnie dzielą się w mediach życiem prywatnym, dlatego do tej pory niewiele wiedzieliśmy o jego relacjach i rodzinie. Muzyk zrobił jednak wyjątek. Na instagramowym profilu opublikował zdjęcie, do którego zapozował z nową partnerką. Pod fotografią wyjaśnił, że od jakiegoś czasu jest w szczęśliwym związku z 32-letnią modelką Karoliną Kempińską.

W związku z licznymi błędnymi publikacjami na temat mojego życia prywatnego, które ukazały się wczoraj na łamach nie tylko mediów plotkarskich, wyjaśniam. Od blisko roku jestem w separacji z żoną Renatą. Moją aktualną partnerką jest Karolina. Sprawa rozwodowa jest w toku 

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Spore zainteresowanie wzbudziła różnica wieku między zakochanymi, bowiem partnerka muzyka jest młodsza od niego o 26 lat. Sama Karolina wyznała jednak, że dla niej nie stanowi to żadnego problemu.

- Jestem aktualnie w najlepszym związku w moim życiu, z osobą, w którą jestem wpatrzona jak w obrazek (i vice-versa), z którą mogę gadać i przytulać się godzinami. (…) A co to za różnica, jak dwie osoby idealnie się dogadują i są sobie przeznaczone? Niektórzy wyglądają jak dziadkowie, mając 30 lat, inni się trzymają długo, Krzyś wygląda baaardzo dobrze i ma energię jak młodzieniec – podkreśliła w jednym z postów na Instagramie.

Fani kibicują nowej miłości

Pod postem Krzysztofa pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani oczarowani urodą 32-letniej Karoliny licznie ją komplementowali. Nie zabrakło także gratulacji i życzeń. - "Słodziaki", "Jest się kim chwalić", "Szczęściara", "Gdzie znajduje się takie dziewczyny?" – pisali fani.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

Pozostałe wiadomości