Katy Perry i Miranda Kerr na jednej imprezie. Piosenkarka nagrodziła byłą żonę swojego partnera

Autor:
Oskar
Netkowski
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/17

Katy Perry i Miranda Kerr są na językach wszystkich po ostatniej show-biznesowej gali, na której się pojawiły. Nie zabrakło tam także Orlando Blooma, obecnego partnera piosenkarki, a byłego męża supermodelki. Co sprowadziło ich razem na salony?

Katy Perry i Miranda Kerr - co je łączy?

Katy Perry i Miranda Kerr uchodzą za jedne z największych gwiazd światowego show-biznesu. Choć panie zajmują się czymś zupełnie innym, bardzo wiele je łączy. Piosenkara jest obecną narzeczoną Orlando Blooma, a supermodelka jego byłą żoną. Miranda i aktor mają 11-letniego syna Flynna. Po ich rozwodzie w 2013 roku Orlando zaczął umawiać się z Katy Perry. Zakochani zaręczyli się w 2019 roku, a rok później przywitali na świecie swoją córeczkę Daisy.

Dzisiaj Miranda Kerr jest w szczęśliwym związku z twórcą Snapchata, Evanem Spiegelem, z którym ma dwoje dzieci. Supermodelka wyznała niedawno, że ma świetne relacje z Katy Parry.

- Uwielbiam Katy i cieszę się, że Orlando znalazł kogoś, kto sprawia, że jego serce jest szczęśliwe. Najważniejsze jest to, żeby Flynn miał szczęśliwego ojca i szczęśliwą mamę. Jestem wdzięczna za to, że Orlando i Katy znaleźli się i cieszę się, że ja znalazłam mojego niesamowitego męża i że wszyscy naprawdę się szanujemy - mówiła Miranda w programie "The Drew Barrymore Show.

Katy Perry wręczyła nagrodę Mirandzie Kerr

Niedawno Katy i Miranda miały niedawno oficjalną okazję do spotkania. Katy Perry i Orlando Bloom zjawili się na sobotniej gali Anniversary G’Day USA Arts. Jak podała w Show-biz Info Sandra Hajduk, podczas imprezy piosenkarka wręczyła specjalną nagrodę Mirandzie Kerr.

- Wielu z was może być zaskocznych tym, że wręczam Mirandzie tę nagrodę. To nie pasuje do stereotypu byłej i nowej żony. Media chciałyby patrzeć na to, jak walczymy w błocie, ale tu chodzi o miłość, a Miranda jest miłością. Jestem wdzięczna za naszą nowoczesną, patchworkową rodzinę. Czuję się tak, jakbym zyskała siostrę, z którą się naradzam podczas rodzinnych rozmów i z którą się zgadzam - mówiła Katy Perry, przekazując modelce nagrodę Excellence in the Arts Award.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Sandra Hajduk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości