Joanna Koroniewska dostała wiadomość od mężczyzny. Napisał: "że w tym ubraniu się nie szanuję"

Joanna Koroniewska
Joanna Koroniewska
Źródło: Dzień Dobry TVN
Nie da się ukryć, że Joanna Koroniewska to kobieta wielu talentów, a jej doskonałe poczucie humoru, pogodne nastawienie do życia i niespotykany dystans do własnej osoby sprawiają, że ma wokół siebie rzeszę oddanych fanów. Niestety, wśród użytkowników mediów społecznościowych zawsze znajdzie się osoba, która nie szczędzi gwiazdom uszczypliwych komentarzy. Internauta, który w niewybredny sposób skomentował wygląd aktorki, otrzymał od niej stosowną odpowiedź.

Joanna Koroniewska zareagowała na zaczepkę w sieci

Pogodna natura Joanny Koroniewskiej pozwala jej iść przez życie z uśmiechem i radzić sobie ze wszystkimi problemami, także tymi dotyczącymi przejawów hejtu w Internecie. Aktorka nie tylko stanowczo reaguje na słowne zaczepki, ale także śmiało opowiada o nich swoim obserwatorom.

Na swoim instagramowym profilu 43-latka opublikowała zdjęcie, na którym zapozowała w eleganckiej, czarnej bieliźnie. Pod fotografią umieściła obszerny wpis, poświęcony przemyśleniom na temat zawodu aktora. Przedstawiła w nim oczekiwania, jakie towarzyszyły jej na początku kariery. Wspomniała też o wyzwaniach, jakie musi podejmować w pracy, która od wielu lat stanowi dla niej źródło satysfakcji.

Pomyśleć, że kiedy 25 lat temu szłam do szkoły teatralnej, myślałam, że będę grać Szekspira i Czechowa. A teraz sama nie wiem, co bardziej przeraża - mój sceniczny strój czy może fakt, że na studia zdawałam niemal ćwierć wieku temu?! A ja wciąż czuję, jakbym dopiero zaczynała dorosłe życie

- napisała Joanna Koroniewska, ale słowa te były jedynie wstępem do znacznie bardziej poważnego zagadnienia. Aktorka przyznała, że kostium, który stanowi ważną część jej pracy, nie spodobał się jednemu z użytkowników Instagrama.

Właśnie dostałam wiadomość po opublikowaniu mojego stories z teatru, że w tym ubraniu się nie szanuję. ALE JA W NIM GRAM. Niniejszym więc zaprzeczam - szanuję się jak cholera. I do tego z każdej strony

- napisała aktorka, dając tym samym wyraz niezgody na ataki słowne, pojawiające się w sieci. 43-latka zareagowała na zaczepkę ze spokojem, jednocześnie udowadniając, że nie brakuje jej dystansu do własnej osoby, ale jej fani okazali się bardziej stanowczy.

Fani Joanny Koroniewskiej o hejcie

Na reakcję wzburzonych internautów nie trzeba było długo czekać. Wielu z nich odniosło się w komentarzach do zachowania hejtera, inni wyrazili swój podziw dla postawy aktorki i podkreślili, jak bardzo cenią jej obecność w mediach społecznościowych.

"Mnie ten hejt to już nawet nie przeraża... mnie to śmieszy, jak można osobie, której się nie zna, pisać, że się nie szanuje?", "A mnie ciekawi, w jakim stroju człowiek się szanuje", "Współczuję Pani, co by Pani nie napisała, zawsze ktoś się czepia i potem jakaś burza się rozpętuje z niewinnego postu. Po co to. Dlatego podziwiam Pani dystans, Pani spokój, kiedy tłumaczy się Pani z czegoś, z czego w ogóle nie powinna. A strój super" - pisali wzburzeni internauci.

Nie zabrakło także pełnych uznania komplementów, zachwalających figurę aktorki oraz jej osobowość.

"Jesteś Asiu bardzo pozytywną osobą. Z przyjemnością wchodzę codziennie na Twój profil", "Cudnie wyglądasz", "Super figura, tak trzymać" - komentowali fani.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Joanna Koroniewska wirtualnie rozbawia Polaków

Joanna Koroniewska wirtualnie rozbawia Polaków
Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?