Hilary Swank trafiła do szpitala po rozbieranej scenie z Gerardem Butlerem. "Prawie wydłubałem jej oko"

Autor:
Oskar
Netkowski
Hilary Swank i Gerard Butler

Fani "P.S. Kocham Cię" nie znali dramatycznych kulis tego romantycznego filmu. Gerard Butler wspomniał w jednym z ostatnich wywiadów, jak podczas rozbieranej sceny zranił Hilary Swank. Aktorka musiała natychmiast udać się do szpitala, a zdjęcia do kultowej produkcji przerwano.

Hilary Swank - co dzieje się w życiu gwiazdy?

Hilary Swank była wielokrotnie nagradzana za swoje osiągnięcia na dużym ekranie. Dwukrotnie uhonorowano ją statuetką Oscara dla najlepszej aktorki - za role w filmach "Za wszelką cenę" i "Nie czas na łzy". Widzowie znają ją także z produkcji takich, jak "Niezłomne", "P.S. Kocham Cię" czy "Polowanie". Rozpoznawalność zyskała dzięki serialom "Beverly Hills, 90210" i "Buffy - postrach wampirów".

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 15. Historia Mateusza Sobieckiego - żołnierza, który ma męża
#BezCukru 15. Historia Mateusza Sobieckiego - żołnierza, który ma męża
wideo 2/16

Podwójna laureatka Oscara pół roku temu ogłosiła, że jest w bliźniaczej ciąży. Ojcem dzieci i mężem aktorki jest Philip Schneider. Zakochani wzięli ślub w 2018 roku.

Hilary Swank w szpitalu po rozbieranej scenie

Wiele lat na planie nie przygotowało jednak gwiazdy na niektóre nieprzewidziane i niechciane sytuacje. Gerard Butler był niedawno gościem Drew Barrymore w jej talk show. W wywiadzie wyznał, że na planie filmu "P.S. Kocham Cię" doszło do wypadku. Aktor przypadkowo uderzył Hilary Swank w twarz klipsem od szelek podczas rozbieranej sceny. Odtwórczyni głównej roli musiała udać się do szpitala, gdzie zaszyto jej głęboką ranę.

- Wyobraź sobie to studio, w ciągu trzech sekund wszyscy znikają. A ja po prostu siedzę tam w moich irlandzkich bokserkach, butach, skarpetach i zaczynam płakać. Zraniłem Hilary Swank. Prawie wydłubałem jej oko - wspominał Gerard Butler nagrania do filmu z 2007 r.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Kevin Mazur/Getty Images

Pozostałe wiadomości