Dorota Szelągowska odmieniła dom swojej mamy. "Nie zapraszajcie mojej córki na noc, bo nikt się nie wyśpi"

Autor:
Katarzyna
Oleksik

Dorota Szelągowska od lat zajmuje się aranżacją wnętrz. Tym razem celebrytka postanowiła odmienić wnętrza, w których mieszka jej mama - Katarzyna Grochola. Czy pisarce spodobała się metamorfoza, którą zafundowała jej córka?

Dorota Szelągowska odmieniła dom swojej mamy

Dorota Szelągowska wie, jak urządzić dom - mieszkanie, aby wnętrze było przytulne i funkcjonalne. Swoją wiedzą dzieli się w programach, które prowadzi. Po licznych metamorfozach celebrytka postanowiła odmienić lokum swojej mamy - Katarzyny Grocholi. Efektami swojej pracy Dorota Szelągowska podzieliła się w mediach społecznościowych. - Było ekstra. Sześć miliardów foteli, zyliard stołów, stolików i ław, czterysta dywanów i cała noc treningu siłowego. Polecam - napisała na Instagramie projektantka.

Odpicowane mieszkanie

Odpicowane mieszkanie – amerykański dom na polskiej wsi
Odpicowane mieszkanie – amerykański dom na polskiej wsi Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Do całego zamieszania odniosła się również Katarzyna Grochola. Na jednym z nagrań - w swoim stylu - zażartowała i ostrzegła, aby nigdy nie zapraszać jej córki na noc. - Nie zapraszajcie mojej córki na noc, bo nikt się nie wyśpi - powiedziała pisarka.

Dorota Szelągowska odmienia dom mamy. Czy wszystkim podobała się metamorfoza?

Mimo starań i szczerych chęci metamorfoza przeprowadzona przez Dorotę Szelągowską nie wszystkim przypadła do gustu. - Weekend u mamuni uważam za udany. Stasio mniej, ale mama mówi, że się przyzwyczai. Staś ma dobry charakter - stwierdziła projektantka.

Wspomniany przez celebrytkę mężczyzna to Stanisław Bartosik, czyli partner Katarzyny Grocholi. Natomiast pisarka wydaje się być bardzo zadowolona z przemiany, którą zafundowała jej córka. A co wy myślicie o tej zmianie?

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości