Dawid Woliński wydaje fortunę na ubrania. Kwota robi wrażenie

Historia jak z Żurnala
Źródło: Dzień Dobry TVN
Dawid Woliński od kilkunastu lat jest jurorem "Top Model". Przy okazji promocji najnowszej edycji, opowiedział o swoich przygotowaniach do programu. Nie szczędził także szczegółów dotyczących garderoby oraz cen ubrań, w których możemy go zobaczyć. Ile miesięcznie warta jest jego szafa?

Dawid Woliński - kim jest?

Dawid Woliński zasłynął jako jeden z najbardziej popularnych projektantów mody w Polsce. W ostatnich latach jednak bardziej znany jest z działalności w telewizji, dokładniej w popularnym programie "Top Model" na antenie TVN. Celebryta urodził się w 1977 r. we Włocławku, gdzie mieszkał do 2000 r. Ukończył prywatne liceum plastyczne, a następnie wyjechał do Łodzi, gdzie ukończył studia w Akademii Sztuk Pięknych oraz Szkołę Projektowania Ubioru i Kostiumu Filmowego w Warszawie.

Jako projektant zadebiutował w 2003 r. i pokazał swoją pierwszą kolekcję odzieży. Kilka lat później rozpoczął swoją przygodę z programem "Top Model". W jury zasiada z Kasią Sokołowską, Joanną Krupą i Marcinem Tyszką. W 2012 r. wraz z fotografem wziął udział w programie "Woli&Tysio na pokładzie", również wyemitowanym w stacji TVN.

Dawid Woliński o pieniądzach

Dawid Woliński chętnie udziela się na eventach branżowych, gdzie często odpowiada na pytania dziennikarzy. Projektant mody nie często mówi o życiu prywatnym i sprawach osobistych. Tym razem przełamał jednak pewne tabu.

— Robię regularnie duże zakupy i dużo wydaję. Potrzebuję zestawów do programu i lubię to, więc kupuję pod pretekstem, że to są rzeczy potrzebne do pracy. Miesięcznie myślę, że spokojnie 10 tys. euro. Przed programem na pewno robię takie duże zakupy, bo potrzebuję. Garnitur kosztuje 10-12 tys. zł to nie jest żadna filozofia. Ja takie noszę, bo są także inne w innych cenach. Potem te ciuchy idą na Szafę Dawida — powiedział w podcaście "WojewódzkiKędzierski" 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

Źródło: Plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes