Dawid Kubacki ponownie został ojcem. "Możesz ściskać swoje łapcie za Tatę razem z nami"

Dawid Kubacki o nadchodzącym sezonie skoków narciarskich
Dawid Kubacki
Źródło: Dzień Dobry TVN
Dawid Kubacki został ojcem. Jego żona, Marta opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie noworodka. Opatrzyła je rozczulającym opisem. W komentarzach posypały się gratulacje od fanów skoczka.

Dawid Kubacki został ojcem

Na instagramowym profilu Marty Kubackiej pojawiło się zdjęcie noworodka. Para po raz drugi została rodzicami. Żona skoczka zdradziła też płeć i imię dziecka.

- Witaj na świecie Majeczko. Dzisiaj już możesz ściskać swoje łapcie za Tatę razem z nami - napisała żona Dawida Kubackiego.

W 2020 roku na świat przyszła pierwsza córeczka pary, Zuzanna. Sportowiec rzadko opowiada o życiu rodzinnym, a w jego mediach społecznościowych sporadycznie pojawiają się prywatne zdjęcia. Niedawno jednak podzielił się z fanami zdjęciem z ciążowej sesji.

Urodziła się druga córka Kubackiego

Pod postem Marty Kubackiej natychmiast zaczęły pojawiać się gratulację dla szczęśliwych rodziców. Fani poczynań przewidują, że ta informacja doda mu wiatru w narty.

- Ojaaaaa!! Brawo dla Was dziewczyny! Tata jeszcze tylko załatwi jedną sprawę na skoczni i pędzi do domu - napisał Damian Michałowski, prowadzący Dzień Dobry TVN.

- Tata to dziś skocznie pięć razy przeskoczy - odpowiedziała jedna z komentujących.

- Gratulacje dla Was. Tata skrzydeł dzisiaj dostanie i skocznie przeskoczy - dodała kolejna.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?