"Azja Express". Krystian i Oliwia Pesta odpadli z programu. "Każdy się rozpłakał"

Autor:
Oskar
Netkowski
Reporter:
Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz
Krystian i Oliwia Pesta żegnają się z Azja Express
Krystian i Oliwia Pesta żegnają się z Azja Express Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Oliwia i Krystian Pesta to charyzmatyczne rodzeństwo, które wybrało się w podróż razem z ośmioma innymi parami z "Azja Express". Brat i siostra rozkochali w sobie widzów, jednak nie zobaczymy ich już więcej na ekranie. Odpadli z programu, a o swojej przygodzie opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

Krystian i Oliwia Pesta w "Azja Express"

Uczestnicy w ramach najnowszej edycji "Azja Express" wyruszyli w podróż po Turcji i jej okolicach. Mnóstwo emocji dostarczyli widzom Krystian Pesta wraz z siostrą Oliwią Pestą. Dzieli ich 10 lat różnicy, ale zarówno w programie, jak i w życiu, tworzą niezwykle zgrany duet.

- Cieszę się z pozytywnego odzewu, ludzie pisali mi, że kamera mnie kocha. Jest mi bardzo miło, ale świat kamer mnie nie kręci - mówiła Oliwia.

- Te instynkty starszego brata zawsze były. Ale z tego typu wyścigiem, gdzie jest poważnie i nie jesteśmy w strefie komfortu, te zachowania jeszcze bardziej się uwypukliły. Podkręciło się nasze zaufanie do siebie - dodał jej brat.

Rodzeństwo żegna się z programem

Krystian i Oliwia odpadli z programu, ale są bogatsi o nowe doświadczenia. Aktor przyznał, że telewizyjna podróż wzbogaciła go jako aktora.

- Jest przykro, ale zostają piękne wspomnienia. Ten program nauczył mnie patrzenia głęboko w ludzi, a to czynnik, który jest znaczący w zawodzie aktora i będę to wykorzystywał - opowiadał Krystian Pesta.

- Czuję niedosyt, że jeszcze gdzieś moglibyśmy dojechać. Czwarty odcinek wszystkich wzruszył. Mama powiedziała, że jest z nas dumna, że mogliśmy przeżyć to z Krystianem. Każdy się rozpłakał tu na kanapie. To był smutny moment i do teraz jak to oglądam, to płaczę - dodała Oliwia.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Reporter: Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości