Agnieszka Włodarczyk w poruszającym wpisie o depresji. "Im gorzej w sercu, tym więcej uśmiechu na zdjęciach"

Autor:
Oskar
Netkowski
Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk przyjrzała się trendom panującym w sieci i pokusiła się o analizę "instagramowych żyć". Aktorka wprost napisała o skutkach karmienia się taką iluzją. - Często to próba przykrycia różowym pudrem swojej depresji. Znam wiele takich przypadków - przyznała.

Agnieszka Włodarczyk - życie prywatne

Agnieszka Włodarczyk w ostatnich latach kompletnie zmieniła swoje życie. Aktorka została mamą w lipcu 2021 roku. Od tamtej chwili na jej instagramowym profilu regularnie pojawiają się inspirujące posty na temat rodzicielstwa. W międzyczasie gwiazda oraz jej ukochany i ojciec dziecka, Robert Karaś, zamieszkali na wyspie Gili w Indonezji. Po jakimś czasie wrócili do Polski, gdzie prowadzą wspólne życie.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 18. Kasia Moś
#BezCukru 18. Kasia Moś
wideo 2/19

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś poznali się na jednym z instagramowych live'ów. W czasie pandemii aktorka pokazywała, jak samodzielnie obcinać włosy. Sportowiec na tyle zauroczył się jej osobowością, że napisał do gwiazdy prywatną wiadomość.

Agnieszka Włodarczyk o depresji

Agnieszka Włodarczyk nie tylko pisze w sieci o macierzyństwie, ale także o tym, co ją dotyka. Tym razem wzięła na warsztat temat zdrowia psychicznego. Zwróciła uwagę na ułudę podsycaną perfekcyjnymi relacjami w sieci.

- Znacie te piękne konta ze zdjęciami jak z bajki? Dziewczyny ubrane w markowe ciuchy, w pełnym makijażu, zawsze nienagannie wypracowanym. Kadry z najpiękniejszych zakątków świata, a treści pod postami sprzedające rady, jak być szczęśliwym. Myślimy sobie hmm, ona to ma dobrze. Czyżby? Często za tym uśmiechem stoi brak poczucia własnej wartości, smutek, samotność czy strach. Często to próba przykrycia różowym pudrem swojej depresji. Znam wiele takich przypadków, a potem płacz, terapie, leki i myśli, jak zakończyć swoje życie - napisała aktorka na Instagramie.

- Im gorzej w sercu, tym więcej uśmiechu na zdjęciach i chęci pokazania światu, że jest dobrze. Bo co to będzie, jak okaże słabość? Zostanę odrzucona? Czy naprawdę to takie istotne, żeby przypodobać się wszystkim? Pamiętaj, że w razie problemów i tak nie ma przy Tobie tych, na których zdaniu Ci zależało. Zostaje garstka ludzi, bardzo mała, a czasem nawet jedna osoba. Szczera i pomocna. Wystarczy, uwierz mi. Nie musisz być zawsze silna i idealna, możesz pozwolić sobie na gorszy dzień czy pół roku. I pamiętaj, że zawsze możesz poprosić o pomoc - podkreśliła gwiazda. Swój post uzupełniła hasztagami #depresja oraz #widzęcorazwięcej.

Wpis Agnieszki Włodarczyk wzbudził niemałe emocje.- Sama smutna prawda, mam dokładnie takie same odczucia - napisała jedna z fanek. - Obserwuję Panią i jestem zaskakiwana prostotą, mądrością, wartościami, naturalnością - dodał kolejny internauta.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek/East News

Pozostałe wiadomości