Agnieszka Radwańska buduje wymarzony dom. "Nie ma tam absolutnie nic bez mojej zgody"

Autor:
Michalina
Kobla
Szczęśliwa mama Agnieszka Radwańska
Szczęśliwa mama Agnieszka Radwańska Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Agnieszka Radwańska przez lata nie schodziła ze sportowego świecznika. W 2018 roku zakończyła swoją niezwykle bogatą karierę. Dziś poświęca się budowie wymarzonego domu. Jak zamierza go zaaranżować? O tym gwiazda opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

Agnieszka Radwańska - kariera

Agnieszka Radwańska przez lata była wiodącą postacią polskiego tenisa. Grała w finale Wimbledonu 2012, została wiceliderką rankingu WTA, na koncie ma m.in. zwycięstwo w WTA Finals. Sportsmenka ogłosiła zakończenie kariery 14 listopada 2018 roku i choć od tego czasu minęły dopiero 4 lata, to ma poczucie, że w tenisie wiele się już zmieniło. - Można zobaczyć zupełnie inne nazwiska i nowe pokolenie - przyznała.

Gwiazda nadal zapraszana jest jednak na turnieje. - To jest czysta przyjemność, kiedy można tam przyjechać, grać na pełnym luzie, oprócz tego oglądać inne mecze. To nie jest tak jak kiedyś, grało się mecz, trzeba było odpocząć, chować się przed słońcem, zregenerować się, nic się nie widziało - wspominała w naszym studiu tenisistka.

Agnieszka Radwańska - czym się dziś zajmuje?

Tenisistka obecnie buduje swój wymarzony dom. - Będzie miał wszystko to, co zawsze chciałam. Tym bardziej, że mieszkałam w różnych mieszkaniach, wynajmowałam różne domy na turniejach, miałam mnóstwo inspiracji, żeby stworzyć taki właśnie dom - powiedziała. Gwiazda ma nadzieję, że przeprowadzi się do niego już w wakacje.

Tenisistka przyznała, że jest w pełni zaangażowana w wystrój domu. - Nie ma tam absolutnie nic bez mojej zgody - powiedziała.

A czy syn gwiazdy idzie w jej ślady? Tego dowiecie się z naszej rozmowy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Michalina Kobla

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości