zdrowie i uroda

  Piękna skóra to taka, która jest zdrowa i właściwie pielęgnowana. Trzeba jednak pamiętać, że zapotrzebowania cery się zmieniają. Inaczej będzie o nią dbała nastolatka, a inaczej dorosła kobieta. Jakiej pielęgnacji potrzebuje skóra dojrzała i od jakiego wieku można o niej mówić? W Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy na ten temat z Aleksandrą Jagielską, ekspertką marki Avon.

  Choć Pamela Anderson w tym roku skończy 54 lata, przez wielu nadal uważana jest za prawdziwą seksbombę. Aktorka zachwyca wyglądem, co jest zasługą nie tylko operacji plastycznych, ale również specjalnej diety.

  Opuchnięte powieki rano, jeśli nie towarzyszą im inne niepokojące objawy, zwykle są skutkiem niezdrowego stylu życia. Czasami jednak przyczyna opuchniętych oczu może być poważniejsza, dlatego należy szybko to ustalić.

  Problem zatkanego ucha to jeden z częstszych problemów, z którym pacjenci zgłaszają się do otolaryngologa. Przyczyn zatkanych uszu jest wiele, a do najczęstszych należy zatkanie przewodu słuchowego zewnętrznego zalegającym czopem z woskowiny.

  Trwa "Figther Challenge" organizowany przez Annę Lewandowską. Trenerka podzieliła się ze swoimi obserwatorami przepisem na tajemniczy, letni koktajl. Co wchodzi w jego skład?

  Dawniej kobiety nie miały dostępu do tak wielu kosmetyków jak my, współcześnie. Pomimo tego nasze babcie zachwycały urodą. W czym tkwił sekret ich pielęgnacji? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska rozmawiała na ten temat z Aleksandrą Zaprutko, która przygotowała domowy balsam do ust, krem do pielęgnacji i tonik na niedoskonałości cery.

  To już ostatni odcinek cyklu "Być kobietą". Przez kilkanaście tygodni nasi bohaterowie: Marcin Sawicki, Bartek Sobkowiak i Piotr Plebańczyk byli poddawani pewnym eksperymentom. Panowie sprawdzali, jak to jest być kobietą :) Chodzili na szpilkach, zgłębiali tajniki urody, poddali się depilacji, a także sprawdzili, jakie uczucie towarzyszy kobietom podczas porodu. Co panom sprawiło najwięcej trudności? Jak te eksperymenty zmieniły ich życie? Zobaczcie to, czego nie widzieliście na wizji :) UWAGA! Mocne!