zdrowie i uroda

    zdrowie i uroda

    Piękna skóra to taka, która jest zdrowa i właściwie pielęgnowana. Trzeba jednak pamiętać, że zapotrzebowania cery się zmieniają. Inaczej będzie o nią dbała nastolatka, a inaczej dorosła kobieta. Jakiej pielęgnacji potrzebuje skóra dojrzała i od jakiego wieku można o niej mówić? W Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy na ten temat z Aleksandrą Jagielską, ekspertką marki Avon.

    Problem zatkanego ucha to jeden z częstszych problemów, z którym pacjenci zgłaszają się do otolaryngologa. Przyczyn zatkanych uszu jest wiele, a do najczęstszych należy zatkanie przewodu słuchowego zewnętrznego zalegającym czopem z woskowiny.

    Dawniej kobiety nie miały dostępu do tak wielu kosmetyków jak my, współcześnie. Pomimo tego nasze babcie zachwycały urodą. W czym tkwił sekret ich pielęgnacji? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska rozmawiała na ten temat z Aleksandrą Zaprutko, która przygotowała domowy balsam do ust, krem do pielęgnacji i tonik na niedoskonałości cery.

    To już ostatni odcinek cyklu "Być kobietą". Przez kilkanaście tygodni nasi bohaterowie: Marcin Sawicki, Bartek Sobkowiak i Piotr Plebańczyk byli poddawani pewnym eksperymentom. Panowie sprawdzali, jak to jest być kobietą :) Chodzili na szpilkach, zgłębiali tajniki urody, poddali się depilacji, a także sprawdzili, jakie uczucie towarzyszy kobietom podczas porodu. Co panom sprawiło najwięcej trudności? Jak te eksperymenty zmieniły ich życie? Zobaczcie to, czego nie widzieliście na wizji :) UWAGA! Mocne!