wczasy

  wczasy

  Curaçao to niewielka wyspa położona niedaleko od Wenezueli, na Morzu Karaibskim. Choć mało osób w Europie wie o jej istnieniu, to świetne miejsce na odpoczynek - można uciec od zgiełku miasta i podziwiać piękną przyrodę, a jednocześnie mieć wszystkie udogodnienia. Zobacz, jakie ciekawe miejsca można zobaczyć na Curaçao.

  Wiele kobiet przed wakacjami za wszelką cenę pragnie zrzucić dodatkowe kilogramy, by idealne prezentować się w bikini. Jednak czy warto to robić? Kamila Szcześniak, rysowniczka oraz Martyna Kaczmarek, działaczka społeczna, feministka i aktywistka twierdzą, że każde ciało jest piękne i wszystkie panie powinny śmiało zakładać letnie ubrania. O tym opowiedziały teraz w Dzień Dobry TVN.

  Przed nami lato i wakacje. Planujemy urlopy, zastanawiamy się, gdzie je spędzić. W ubiegłym roku za sprawą pandemii większość z nas wypoczywała w Polsce. Teraz, gdy poluzowano restrykcje i podróżowanie staje się łatwiejsze, chętnie wybierzemy się na zagraniczne wczasy. Jak się na nich zachowujemy? Jakie błędy popełniamy? O tym w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl opowiada Justyna Dżbik-Kluge, autorka książki „Polacy last minute. Sekrety pilotów wycieczek”.

  Czy organizatorzy wyjazdów wakacyjnych mogą odmówić uczestnictwa w nich dzieciom, które nie mają obowiązkowych szczepień? Czy niesie to jakieś zagrożenie dla dzieci szczepionych? Jak, pod tym względem, wygląda Polska na tle innych krajów europejskich i co wspólnego z tematem szczepień obowiązkowych ma ... ser żółty? Naszym gościem była lek. med. Aneta Górska-Kot, pediatra i ordynator oddziału pediatrycznego. Zobaczcie.

  Rzeczpospolita Polska nawiązała niedawno stosunki dyplomatyczne z Królestwem Tonga. Z tej okazji postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej naszemu nowemu partnerowi w dyplomacji. O swojej ojczyźnie opowiedział nam Salise Faivailo: "Na Tonga, jeśli jesteś głodny, nie potrzebujesz pieniędzy. Wystarczy, ze złowisz rybę".

  Ponad 300 słonecznych dni w roku, idealne warunki do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu, urocze miasteczka i pyszna grecka kuchnia. Zobaczcie dlaczego warto odwiedzić wyspę Rodos!

  Jak spędzić ciekawe wakacje w mieście? Specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN w poszukiwaniu letnich, miejskich atrakcji ruszył Filip Chajzer!

  4 lipca upadłość ogłosiło biuro podróży Sky Club, psując wakacje około 20 tysiącom osób. W studiu Dzień Dobry Wakacje - ekspert branży turystycznej - Jan Korsak radził jak zabezpieczyć się przed plajtą biura podróży? Jak można sprawdzić czy biuro podóży jest godne zaufania?