testosteron

    testosteron

    Testosteron to najważniejszy męski hormon płciowy odgrywający zasadniczą rolę w pobudzaniu i utrzymywaniu funkcji seksualnych mężczyzn. Z biegiem lat jego poziom spada. Wahania testosteronu zależą też od stanu zdrowia i stanu emocjonalnego mężczyzny. Co robić, aby podnieść poziom tego hormonu? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN lekarz medycyny męskiej dr n. med. Ewę Kempisty-Jeznach.

    Światowej sławy lekarz prof. Farid Saad odwiedził Polskę. Prowadzi on badania nad zastosowaniem testosteronu w leczeniu mężczyzn. Jak testosteron może pomóc w leczeniu chorób serca, układu krążenia lub cukrzycy? Z lekarzem spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

    Już niedługo wybory Mistera Polski 2015. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na zgrupowanie finalistów konkursu. Czy widzą już wśród siebie faworytów? Czy jest między nimi niezdrowa rywalizacja? Pilnują diety? Mają czas na ćwiczenia? Czy Rafał Maślak dawał im jakieś rady?

    W związku z finałem Ligii Europejskiej Warszawę najechali hiszpańscy i ukraińscy kibice. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer wziął na warsztat mieszkańców Półwyspu Iberyjskiego. Zapytał ich, czy podobają im się Polki. Jak Hiszpanie okazywali swoje zainteresowanie napotkanym Polkom i czy ten sposób podoba się naszym rodaczkom?