spotkania

  spotkania

  TEDxWarsawWomen to coroczna konferencja, która odzwierciedla siłę kobiet, zachęca do tworzenia i wprowadzenia zmian w życiu. Event nastawiony jest na nowoczesne, inspirujące i prospołeczne idee, ważne dla współczesnych pań. Kiedy i gdzie odbędzie się wydarzenie?

  Znają się od ogólniaka, a od 20 lat razem pływają na basenie w Katowicach. Koleżanki na emeryturze postanowiły znaleźć sobie zajęcie, które pozwoli im na zdrowy i aktywny tryb życia, a jednocześnie będzie pretekstem do towarzyskich spotkań. W ten sposób powstał klub Welonki.

  Brytyjscy naukowcy z Oxfordu udowodnili, że mężczyźni wolą spotykać się osobiście i rozmawiać twarzą w twarz. Czy potwierdzili to goście Dzień Dobry TVN: Tomasz Niecik, Mariusz Totoszko i Ludwik Borkowski. O czym rozmawiają ze swoimi kolegami?

  Karolina Demiańczuk stworzyła aplikację, która może rewolucjonizować sposób umawiania się na spotkania. Jej start-up został wyceniony na ponad 3 mln dolarów. Zobaczcie, jak wpadła na pomysł aplikacji i kto jej pomaga w realizacji projektu.

  Rotunda w Warszawie to podstawowy punkt geolokacyjny dla osób, które chcą się umówić na spotkanie. Tak było przed erą telefonów komórkowych i nawigatorów, jest i teraz. I właśnie dzięki temu była świadkiem wielu spotkań przyjaciół, pierwszych randek i kłótni. Sama też przeżyła tragedię, kiedy w 1978 roku - w wyniku wybuchu gazu - zginęło w niej 49 osób. Ostatnio władze miasta postanowiły ją wyburzyć i na jej miejsce postawić nową, nowocześniejszą. No dobrze, wszystko ładnie, pięknie, jest jednak jedno "ale" - gdzie w trakcie jej budowy będzie spotykać się ludność cywilna miasta stołecznego Warszawy? Sprawdził to - zaniepokojony i poruszony całą tą sprawą - dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer.