Robert Gawliński

  Robert Gawliński

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Monikę i Roberta Gawlińskich. Małżeństwo świętuje 26 lat zespołu i 31 małżeństwa. W show-biznesie ciężko znaleźć pary z tak długim stażem. Jaki Gawlińscy mają przepis na sukces związku? I jaką rolę w ich życiu pełni Grecja?

  W dzieciństwie Beniamin Gawliński nawet nie wykazywał większego zainteresowania muzyką. Ale, kiedy dorósł wszystko się zmieniło. Doszło do tego, że zagrał i zaśpiewał na nowej płycie Wilków zatytułowanej "Przez dziewczyny". O kulisach pracy przy nowym albumie powiedział w Dzień Dobry TVN. Obok niego usiedli na kanapie jego rodzice: Monika i Robert Gawlińscy. Zobaczcie, jaki związek z nową płytą ma mama Beniamina.

  Już wkrótce premiera nowego albumu Andrzeja Piasecznego zatytułowanego "Kalejdoskop". Na płycie będzie można usłyszeć m.in. przeboje Dżemu, Varius Manx, Hey, Kayah, Myslovitz i Roberta Gawlińskiego. Artyście towarzyszy orkiestra Metropole Orkest. Czy nie boi się porównań nowych aranżacji z oryginałami? Andrzeja Piasecznego gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Jaką niespodziankę przygotowali dla artysty jego fani?

  Pewnego wieczora - u szczytu swojej popularności - zespół Wilki postanowił pobawić się w jednej z warszawskich dyskotek. Co powiedział im ochroniarz, kiedy chcieli ominąć kolejkę do klubu? :)

  To był prawdziwy wieczór królów! Na krakowskim rynku atmosfera sięgnęła zenitu. Wszyscy wiemy, co działo się na scenie w kształcie królewskiej korony. A co działo się za kulisami? O to byście mogli to zobaczyć zadbała Agnieszka Jastrzębska. Słynny "strażacki" płaszcz Marcina Prokopa, klasyka Oliviera Janiaka, kalesony Piotra Kupichy oraz rozebrane prowadzące: Agnieszka Szulim i Patricia Kazadi.

  Robert Gawliński przez lata nie pokazywał się publicznie z synami. Dziś, specjalnie dla nas zrobił wyjątek. Beniamin idzie w ślady ojca i założył zespół blues-rockowy. Czasem gra z Wilkami. W studiu Dzień Dobry TVN Beniamin opowiedział o tym, jak został wychowany przez parę rockmenów - polskich Ozzy Osbournea i Sharon Osbourne.

  W niedzielę z Dzień Dobry TVN: w domu - ojciec i syn. Na scenie równorzędni partnerzy! Robert Gawliński o tym, jak mu się występuje z własnym dzieckiem? Następnie: w pół roku po wygraniu niemieckiego „Idola” - Aneta Sablik o karierze, która przekroczyła najśmielsze oczekiwania. A na koniec: talent, który chwyta za serce. Co słychać u Bartosza Wilniewicza tancerza, okrzykniętego polskim „Billy Elliotem” . Zapraszamy od 8:30! Program poprowadzą: Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  Wilki maja w Polsce złą prasę... stworzono wizerunek krwiożerczego potwora, który z prawdą ma niewiele wspólnego. Kto jest największym wrogiem wilków w Polsce i jak włączyć się w akcję pomocy tym zwierzętom? O inicjatywie "Zawyj dla wilka" opowiedział w Dzień Dobry TVN Robert Gawliński.

  Chcecie wiedzieć jak wygląda idealny poranek Urszuli, Roberta i Moniki Gawlińskich, Agnieszki Maciąg, Katarzyny Kolendy-Zaleskiej, Łukasza Radwana oraz Kingi Rusin i Bartosza Węglarczyka? Zobaczcie wideo :D

  O latach swojej młodości opowiedział nam, dziś w Dzień Dobry TVN, Robert Gawliński. Kto był jego autorytetem? Zobaczcie też co o Robercie powiedziała nam jego wieloletnia przyjaciółka Joanna Janiak?

  W kuchni państwa Gawlińskich wakacje trwają cały rok. Swoje kulinarne inspiracje czerpią głównie z podróży. W naszej kuchni przygotowali potrawy śródziemnomorskie.

  Czyli premiera płyty „Światło i mrok” już 6 listopada. W studiu Dzień Dobry TVN Robert i Monika byli naszymi gośćmi. Jak przebiegaly prace nad nowym projektem, czy potrafią rozdzielić życie prywatne od zawodowego i jaka jest skala zadrości o partnera - rockmana?