piercing

    piercing

    Jednym z najbardziej oryginalnych i rzadko spotykanych rodzajów piercingu jest kolczyk w obojczyku. Istnieją dwa podstawowe sposoby na umieszczenie kolczyka pod lub nad obojczykiem. Czym się różnią? Dowiedz się, jak wygląda zabieg przekłuwania obojczyka i jaka jest jego cena.

    Zastanawiasz się nad piercingiem, ale nie wiesz, na co się zdecydować? Jeśli potrzebujesz oryginalnego rozwiązania i nie chcesz po prostu przekłuwać uszu, możesz zdecydować się na kolczyki na twarzy. Jakie są ich rodzaje i nazwy? Sprawdź i wybierz ozdobę, która stanie się uzupełnieniem twojego wizerunku.

    Piercing to świetna metoda na wyróżnienie się z tłumu. Jednym z najbardziej oryginalnych sposobów na przyciągnięcie uwagi otoczenia jest wykonanie kolczyka pod wargą. Jak wygląda zabieg? Ile kosztuje kolczyk pod wargą? Poznaj typy kolczykowania dolnej wargi.

    Nie masz pomysłu, jak spędzić wolny czas? Postaw na zakupy grupowe. Salony grzechu – to nowe, niezwykłe miejsca na mapie Warszawy, które od dziś do soboty będą z pewnością najgorętszymi i najbardziej grzesznymi punktami stolicy. Planujesz zmienić fryzurę, potrzebujesz masażu lub marzysz o tatuażu czy piercingu? Salony Grzechu są właśnie dla Ciebie. Zobacz relację Bartka Jędrzejaka.