piasek

  piasek

  Bieganie po plaży to sposób na wprowadzenie urozmaicenia do swoich treningów. Wysiłek fizyczny jest znacznie przyjemniejszy w pięknych okolicznościach przyrody. Aby czerpać jak najwięcej korzyści z tej formy aktywności, należy pamiętać o kilku zasadach. Jakie są wady i zalety biegania po piasku?

  Wybierając się na plażę zabieramy to, co umili nam czas opalania. Do podstawowego ekwipunku plażowicza należą koc, ręcznik i kosmetyki do opalania, a nad Bałtykiem także parawan. Okazuje się, że wypoczynek nad wodą, zwłaszcza gdy jesteśmy z dziećmi, może ułatwić nietypowy gadżet. Zobacz, do czego przyda się prześcieradło z gumką.

  Z początkiem nowego sezonu na antenę TVN Style wraca, tyle że w nowej odsłonie program "Magiel towarzyski". Z jego prowadzącą porozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Okazuje się, że nie wszystkie gwiazdy nienawidzą Karoliny Korwin-Piotrowskiej... niektóre wręcz żyć bez niej nie mogą ;)

  Jaki jest przepis na suchy piasek? Jak zrobić zamek z piasku, którego nie rozmyje deszcz? I co to wszystko ma wspólnego z odzieżą, która nie nasiąka wodą? Zobaczcie kolejną sztuczkę dr Tomasza Rożka.

  Zima to oblodzone i zaśnieżone ulice, które niewłaściwe konserwowane mogą prowadzić do tragedii. Dlaczego akurat sól topi lód? W studiu Dzień Dobry TVN fizyk dr Tomasz Rożek wykonał niezwykły eksperyment. A co piasek robi z lodem?

  Czym Andrzej Piaseczny zajmował się w programie "X Factor" i jak wspomina początki swojej kariery? Jak to się stało, że udało mu się zaistnieć na polskiej scenie muzycznej?