Paweł Stasiak

  Paweł Stasiak

  Wakacje to czas imprez plenerowych, festynów i koncertów. Jak wygląda życie artystów w tym okresie, ile koncertów potrafią zagrać i ... ile na tym zarabiają? W studiu o letnich wojażach artystów opowiedzieli nam Paweł Stasiak, Sidney Polak i Krzysztof Jankowski „Jankes”.

  Hity tworzone przez naszych gości Pawła Stasiaka, Wandę Kwietniewską i Jacka Stachurskiego od wielu lat rozkręcają imprezy w całej Polsce. Czy już na etapie tworzenia piosenki można się zorientować, że to będzie właśnie TO? Czy artystom nie nudzą się ich własne utwory, które muszą zaśpiewać na scenie po raz 1784...?

  W latach 90. ubiegłego wieku w rytm przebojów Dra Albana "It's my life" i "Sing Hallelujah" bawiono się niemalże w każdej dyskotece. Gabi Drzewiecka miała okazję porozmawiać z piosenkarzem. Artysta powiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN, jak został odkryty, co robił przed rozpoczęciem muzycznej kariery i jak sukces wpłynął na jego życie. Załamał się, kiedy jego kariera zaczęła hamować?

  Z okazji 30-lecia zespołu Papa D, dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała obecne na koncercie gwiazdy, o ich ulubione piosenki bandu. Które utwory najbardziej utkwiły im w pamięci i do których lubią wracać? Jak sami członkowie zespołu Papa D wspominają początki i czasy ich największej popularności?

  A zaczyna się tak... "Mona Lisą byłaś mi, marzyłem tylko o Tobie. Rysowałem serca dwa - pytałaś po co to robię?" Pamiętacie ten hit lat osiemdziesiątych? Specjalnie dla Was zespół Papa D. wykonał piosnenkę "Nasz Disneyland" na naszej scenie! Pośpiewamy razem? :-)

  Trudno w to uwierzyć ale zespół Papa Dance obchodzi właśnie swoje 30 lecie! Z tej okazji w kuchni Dzień Dobry TVN Paweł Stasiak przygotował kilka dań związanych z historią zespołu: sok anansowo-jarmużowy, twarożek owocowy, pasta z soczewicy na łódeczkach z cykorii i sushi. Smacznego!

  Sztruksy, golfy i białe kozaki, niebieska puchówka, mokasyny, jeansy-marmurki, fluorescencyjne kolory, poduszki na ramionach, haczyki i paski na spodniach oraz... kołczan. Niektórzy, aż trudno w to uwierzyć, wciąż to noszą! W Dzień Dobry TVN gośćmi były ikony mody: Macademian Girl, Tomasz Ossoliński oraz Paweł Stasiak, a Filip Chajzer sprawdzał na ulicach Warszawy, kto jeszcze nosi "modowe buble".

  Niestety tylko we wspomnieniach. Zespół powstał 1984 roku i sympatia do niego powraca. Wracają też do łask lata 80. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli ich wielbiciele - Marek Sierocki, dziennikarz muzyczny, Paweł Stasiak, wokalista, fan duetu „Modern Talking”, oraz Laszlo Kadar, reżyser, pracował przy teledyskach Modern Talking. Opowiedzieli o dekadzie lat 80. w Polsce i na świecie.

  Z okazji nadchodzącego 30- lecia ich działalności postanowili wrócić do korzeni. Paweł Stasiak, na naszej scenie, wykonał utwór Limahla "Neverending story". Dostrzegacie podobieństwo między Limahlem a Pawłem?:)

  Ekologia jest modna, dlatego w miastach powstaje coraz więcej zielonych miejsc. Właśnie o architekturze eco Bartek Jędrzejak rozmawiał z Katarzyną Glinką. Aktorka powiedziała również, co robi, aby nie szkodzić środowisku. Przedstawiła zalety samochodu Zeo Renault z napędem elektrycznym, którym miała okazję jeździć.

  Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Papa D z przebojem lat 80. "Words don't come easy". I co, nóżki same rwą się do tańca? Pośpiewamy razem? :) A już 7 grudnia ukaże się nowa płyta zespołu Papa D z coverami hitów lat 80.

  "Naj Story", "Gdzie jest Ola", "Ocean Wspomnień" czy "Maxi Singiel" - to tylko niektóre z przebojów zespołu Papa D (kiedyś Papa Dance). Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Pawła Stasiaka, wokalistę zespołu Papa D. W przyszłym roku zespół świętuje 30-lecie istnienia na polskiej scenie muzycznej. Paweł Stasiak wspomina w Dzień Dobry TVN tych 30 lat i muzykę lat 80.

  Paweł Stasiak i zespół "Papa D" na scenie Dzień Dobry TVN wykonali przebój "Numero Uno" z 1984 "Tora Tora Tora". Ta piosenka znajdzie się na najnowszej płycie zespołu "Papa D", dostępnej w sprzedaży jeszcze w tym roku. Podoba się Wam ta piosenka?

  W roli głównej, w kuchni Dzień Dobry TVN wystąpił… ser. Nie przyćmił jednak Pawła Stasiaka, byłego lidera zespołu Papa Dance. Nie ma chyba nikogo, kto by nie znał ich przebojów "Maxi Singiel”, „Naj story” czy „Nasz Disneyland”. Paweł wcale nie "obrósł w tłuszcz" i ma się coraz lepiej. Dostał nawet swój własny program. Jaki?