odżywki

    odżywki

    Po sezonie letnim nasze włosy zasługują na szczególną pielęgnację i ochronę. Przesuszone i napuszone, z rozdwojonymi końcówkami sprawiają wrażenie słabych i kruchych. Z pomocą przychodzą maski regenerujące. Kluczem do sukcesu nie jest jednak sam produkt, lecz jego prawidłowe zastosowanie. Jak używać kosmetyków, by naprawdę działały?

    Mycie włosów to rutynowa czynność, którą zwykle wykonujemy mechanicznie, nie skupiając się tak naprawdę na jej znaczeniu. Okazuje się, że to błąd, bowiem świadoma pielęgnacja już na tym etapie każe nam zwracać uwagę na to, jak obchodzimy się z naszymi włosami i po jakie kosmetyki sięgamy. Metoda OMO to jedna z podstawowych zasad, którą powinniśmy kierować się podczas pozornie prostego zabiegu mycia głowy. To także idealny wstęp do dalszych etapów pielęgnacji.

    W kuchni Dzień Dobry TVN: Małgorzata Majewska i jej przepisy na dania dla biegaczy! Lubicie biegać? Zobaczcie co, zdaniem autorki książki "Przepis na bieganie", warto jeść, by dostarczyć organizmowi wszystkich potrzebnych składników.

    Jagody acai, energetyki w kapsułkach, karnityna, witaminy w ponadprzeciętnych dawkach i białko. Jaka jest różnica między suplementami a odżywkami? Czy spożywanie tych substancji to tylko moda, czy może suplementy i odzywki rzeczywiście są potrzebne w sportach siłowych? Czy od suplementów można się uzależnić nie tylko psychicznie? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: trener personalny Dariusz Rycaj oraz Elżbieta Lange - psychodietetyk i coach zdrowia.