mistrzowie świata

    mistrzowie świata

    Dominik Jastrząb i Szymon Kural to młodzi bilardziści, którzy mogą się pochwalić dużymi sukcesami na arenie międzynarodowej. Podczas tegorocznych mistrzostw świata w Austrii zdobyli złoty i srebrny medal w kategorii juniorów młodszych i starszych. Jak zaczęła się ich przygoda z bilardem i jakie czynniki decydują o wygranym meczu? 

    Aleksander Śliwka to jeden z naszych siatkarzy, którzy z tegorocznych Mistrzostw Świata wrócili ze złotym medalem. Reporter Dzień Dobry TVN spotkał się z nim i jego rodzicami w Jaworze. To stamtąd pochodzi sportowiec i tam pod okiem mamy, która jest nauczycielką wychowania fizycznego uczył się siatkówki. Czy siatkarz od dziecka był ambitny? Czym by się zajmował, gdyby nie siatkówka? Czy emocje po Mistrzostwach Świata już opadły? Co tata Olka czuł, kiedy jego syn odbierał złoty medal? Na spotkanie z Olkiem przyszły też dzieci, dzięki czemu niektóre podobno uniknęły klasówki. W jaki sposób podziękowały za to mistrzowi? ;)

    Mistrzowie Świata w piłce siatkowej Mateusz Bieniek i Piotr Nowakowski wrócili już do domów. Mieli czas na świętowanie po meczu z Brazylią? Podczas finału na trybunał siedziała dziewczyna Mateusza. Czy jej obecność na hali w jakiś sposób mu pomogła? Czy to prawda, że Piotrek mógł nie zagrać w finałowym meczu? Czy emocje związane z obroną tytułu są porównywalne do tych, które towarzyszyły mu podczas zdobycia medalu 4 lata temu? Z siatkarzami rozmawiali reporterzy Dzień Dobry TVN: Katarzyna Jaroszyńska i Robert Stockinger.

    Po rewelacyjnym meczu z Brazylią, w finale Mistrzostw Świata, nasi siatkarze obronili tytuł! Wczoraj wrócili do Polski. Na lotnisku witały ich tłumy kibiców i ... Filip Chajzer! Jak czują się się nasi mistrzowie i jakie mają teraz marzenia?