michał urbaniak

  michał urbaniak

  Na kanapach Dzień Dobry TVN gościliśmy Mikę i Michała Urbaniaka, którzy opowiedzieli nam o swoim najnowszym projekcie. Czy często zdarza im się współpracować? Jakim ojcem jest Michał Urbaniak? Czym inspiruje swoją córkę? I jakich udziela jej rad?

  We wtorek w Dzień Dobry TVN: jest córką swojej sławnej mamy, ale na pewno jest też córeczką tatusia - u nas Mika Urbaniak z tatą Michałem. W programie także: najsławniejsza obecnie na świecie androgeniczna modelka, a w naszym studiu zwycięzca Top Model Radek Pestka o tym, czy nietypowa uroda pomaga w karierze. A na koniec: szansa dla par pragnących dzieci, czyli wszystko o naprotechnologii. Bądźcie z nami o 8.00.

  Ania Wendzikowska była na ogłoszeniu nominacji do Złotych Orłów 2014. To jej Joanna Kulig, Michał Urbaniak i Maciej Stuhr zdradzili, gdzie trzymają statuetki wygrane w poprzednich latach. Jak myślicie, gdzie? Co dla aktora znaczą nagrody filmowe? Które filmy otrzymały najwięcej nominacji?

  Na szkolnych imprezach zawsze była mumią, smerfetką i cyganką, a teraz za sprawą dwóch dziewczyn stałą się carycą! Jak tego dokonały? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się Weroniką.

  I dodaje mężczyźnie skrzydeł? Niemieccy naukowcy stwierdzili , że mężczyźni, którzy poślubili kobiety starsze od siebie umierali wcześniej niż ci, którzy poślubili młodsze. W studiu Dzień Dobry TVN wnioski płynące z badań naukowców poddali pod dyskusję: Andrzej Grabowski, Jacek Żakowski, Michał Urbaniak i Agustin Egurrola.

  W warszawskim Multikinie dbył się pokaz prasowy filmu "Mój rower", który kusząco obiecuje zdradzić całą prawdę o meżczyznach. Czy tak rzeczywiście? Sprawdziła to dziennikaraka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska, która spotkała się z twórcami filmu: Piotrem Trzaskalskim, Arturem Żmijewskim i Michałem Urbaniakiem. Dlaczego znany muzyk zgodził się zagrać w filmie? Jaką rolę w tym filmie odgrywa rower?

  Okazuje się, że nie dość, że mężczyźni nie rozumieją kobiet to jeszcze nie rozumieją siebie nawzajem. Najnowszy komediodramat Piotra Trzaskalskiego to nietypowy przewodnik po męskim świecie. W studiu Dzień Dobry TVN zapytaliśmy reżysera, dlaczego zdecydował się wpleść w film wątki autobiograficzne, a odtwórcę jednej z głównych ról jazzmana Michała Urbaniaka, o to, ile łączy go z graną przez siebie postacią oraz jak ocenia swój aktorski debiut.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Mika Urbaniak, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. Zaśpiewała piosenkę „Don’t speak too loud” pochodzącą z jej drugiej płyty, która swoją premierę miała w kwietniu 2012 roku. Jak Wam się podoba?