michał bajor

    michał bajor

    Michał Bajor od ponad 40 lat nagrywa płyty i koncertuje. Przyjaciele mówią o nim, że jest perfekcjonistą. Jaki jest prywatnie? Co lubi robić w wolnym czasie? I czy tęskni za filmem? Michał Bajor był gościem Dzień Dobry TVN.

    W sobotę w Dzień Dobry TVN: jedna z najbardziej charakterystycznych chrypek świata - Bryan Adams o swoich córkach i mamie. Następnie: talent jeden na tysiąc i najgorętsze nazwisko ostatnich tygodni - kim jest Bartosz Kapustka, którym interesują się największe kluby piłkarskie Europy? A na koniec: z dala od mediów, ale od 30 lat na topie. Jak on to robi? Zdradza Mistrz Bajor. Zaczynamy o 8.30. Na program zapraszają: Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

    W Weekend z Dzień Dobry TVN Polacy, o których głośno: finalista brytyjskiego "Top model" oraz DJ - Tom Swoon, który jest gwiazdą międzynarodowej sceny muzycznej. W programie także: ulubieniec Polaków od zawsze - Michał Bajor, ulubieniec swoich córek - Piotr Rubik rodzinnie. A na koniec Filip Chajzer sprawdza, czy czas to rzeczywiście pieniądz? I to jak duży? Bądźcie z nami jutro! Zaczynamy o 8.30. Program poprowadzą: Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

    Bardzo rzadko pojawia się w mediach, dlatego bardzo się cieszymy, że Michał Bajor przyjął nasze zaproszenie do Dzień Dobry TVN. Czy zastanawiał się nad tym na czym polega jego fenomen? Dlaczego Michał Bajor nie chce być celebrytą? I kto kocha się w nim niezmiennie od lat?