metamorfoza

  metamorfoza

  Dominika Tajner udała się do znanego salonu fryzjerskiego, gdzie przeszła spektakularną metamorfozę. Nie jest to jednak radykalne cięcie, jak to zwykle bywa, a wręcz przeciwnie - zdecydowała się na przedłużenie włosów. Efektem pochwaliła się w mediach społecznościowych. - Czuję się jak królewna - zadeklarowała.

  Pandemia zdecydowanie wpłynęła na nasze życie. Zmienił się nie tylko tryb pracy i nauki, ale także sposób funkcjonowania. Wyluzowaliśmy! Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto choć raz nie przesiedział całego dnia w dresie, bez makijażu czy w artystycznym nieładzie na włosach. Luz i domowy klimat poczuła także Ula Chincz. Prezenterka pochwaliła się w sieci zdjęciem w wersji saute oraz zdradziła, że ostatni raz u fryzjera gościła trzy miesiące temu. Mimo wszystko musimy przyznać, że wygląda obłędnie.

  Tomasz Sekielski w ostatnim czasie przeszedł spektakularną metamorfozę. Dziennikarz, który przez lata zmagał się z otyłością, schudł kilkadziesiąt kilogramów. Jednak radykalna utrata wagi nie jest jedyną zmianą, jaka zaszła w jego wyglądzie. Teraz postanowił także pozbyć się brody i nieco zmienić fryzurę. Efektami wizyty w salonie barbera pochwalił się na Instagramie.

  Dorota Szelągowska pozytywnie zaskoczyła swoich fanów. Choć nie każda prezenterka chce, by fani widzieli ją w naturalnej odsłonie, jeszcze przed wyjściem na antenę, prowadząca "Totalne remonty Szelągowskiej" zrobiła wyjątek. Na Instagramie zaprezentowała swoją niezwykłą metamorfozę. Makijaż i fryzura sprawiły, że obserwatorzy porównali ją do Marilyn Monroe.

  Filip Chajzer przeszedł niezwykłą przemianę. Kilka lat temu dziennikarz zdecydował się zmienić tryb życia i postawił na sport. Zdjęcia wykonane na przestrzeni lat ukazują jego budzącą podziw metamorfozę. Sam przyznaje, że nie stosuje diety. Jak zatem udało mu się wypracować taką sylwetkę?