list gończy

    list gończy

    Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze wydała list gończy za Dominikiem H. - mężczyzną podejrzanym o spowodowanie wypadku, w którym zginęło 3-letnie dziecko. Do tragedii doszło w niedzielę na drodze relacji Zgorzelec-Bogatynia na Dolnym Śląsku. - Złożyliśmy wniosek do sądu o wydanie Europejskiego Nakazu Aresztowania - powiedział prokurator Tomasz Czułowski.

    To, że należy przestrzegać przepisów i przechodzić przez jezdnię tylko w wyznaczonych do tego miejscach, wiadomo nie od dziś. Przekonał się o tym na własnej skórze pewien mieszkaniec Będzina. Policja zatrzymała go, kiedy przekraczał ulicę poza pasami. Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany dwoma listami gończymi.

    Kajetan Poznański jest podejrzany o bestialskie zamordowanie trzydziestoletniej kobiety. Za mężczyzną wydano list gończy. Specjaliści przypuszczają, że domniemany morderca może mieć osobowość psychopatyczną. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy kryminologa dra Pawła Moczydłowskiego, aby zapytać, jaka jest definicja tego typu osobowości, skąd się biorą psychopaci i, jak udaje im się maskować swoją chorą osobowość.