liroy

  Czy w czasie podróży nawiązał z kimś bliższą relację?

  Gdzie jest bardziej niespokojnie: w świecie polityki czy show biznesu? Najbardziej odpowiednią osobą, której można zadać to pytanie jest Piotr "Liroy" Marzec, raper i poseł. Z nim i jego żoną Joanna rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Według obowiązującego prawa, w ramówce każdej polskiej stacji radiowej 33% zajmować mają utwory polskie. Poseł Piotr "Liroy" Marzec chciałby zmienić tę ustawę tak, by stanowiły one 50% nadawanej przez rozgłośnie muzyki. Jak na tę propozycję zapatrują się nasi goście: Robert Chojnacki i dziennikarka muzyczna - Anna Gacek. Jak zdefiniować polską muzykę i czy rzeczywiście trzeba stosować przymus by radiostacje grały po polsku?

  Gościem Dzień Dobry TVN był Piotr Liroy-Marzec. Czy nie żałuje, że wystartował w wyborach parlamentarnych? Poseł nazywa siebie reprezentantem obywateli. O co zamierza walczyć? I jakie widzi podobieństwa między show-biznesem a polityką?

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: kogo kochają znani? Tylko u nas: zjawiskowa Celia - "druga połówka" Grzegorza Krychowiaka! W programie także: Zbigniew Wodecki o Janie Sebastianie Bachu. A na koniec: zazwyczaj to on zaskakuje, a co jego zaskoczyło w pracy polityka? O tym poseł Piotr Marzec, czyli... Liroy! bądźcie z nami w sobotę od 8:30! Zapraszamy w imieniu Magdy Mołek i Marcina Mellera.

  Jakim ojcem jest Liroy? Czy potrafi przewinąć swojego 3 miesięcznego syna? Czy udaje mu się łączyć pracę zawodową z "pełnoetatowym" ojcostwem? Zobaczcie czego dowiedział się Mateusz Hładki podczas odwiedzin w domu znanego rapera i co Piotr Marzec i Joanna Krochmalska powiedzieli nam w studiu Dzień Dobry TVN.

  Liroy, czyli Piotr Krzysztof Marzec, tylko dla Dzień Dobry TVN! W sobotę, w bardzo szczerym wywiadzie z Mateuszem Hładkim, opowie o swoim dzieciństwie w Kielcach, o ojcu, którego chciała zabić jego matka i o młodości chmurnej, ale nie durnej. Bądźcie z nami od 8:30. Program poprowadzą: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Rita Ora to zdolna piosenkarka i autorka tekstów. Piotr Metz spotkał się z najbardziej rozpoznawalną wokalistką w Wielkiej Brytanii. Jakimi artystami się inspiruje i jakich podziwia? Jak wygląda jej wymarzony dzień?

  Romantyczna Iwona Węgrowska i łobuzerski Liroy. Czy ten duet to chwyt marketingowy czy efekt przemyśleń? Kto jest pomysłodawcą tego niezwykłego duetu? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN, o swojej metamorfozie opowiedziała Iwona Węgrowska. Wokalistka zaplanowała jeszcze kilka duetów. Czy zdradziła z kim?

  To już koniec dłuuugiego weekendu, ostatniego dnia warto pomyśleć o czymś lżejszym. Filip Chajzer z kamerą Dzień Dobry TVN odwiedził kuchnię Yaro i Kasi Klich, wspólnie przygotowali: sałatkę z arbuza z fetą i natką pietruszki, sałatkę z zielonej soczewicy, sałatkę z tuńczykiem i owocami i pory duszone w białym winie!

  Sobotnie, majówkowe Dzień Dobry TVN prosto z Krakowa. Zapraszamy! Tylko u nas: Liroy - na pikniku z rodziną, a bracia Szczepanik romantycznie. Komu z miłości skomponowali piosenkę? W programie także: hejt na polskich ulicach. A na koniec: festiwalowy Kraków. Rozpoczynamy Off Plus Camera! Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! Program z Krakowa poprowadzi Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk!

  Dziś Międzynarodowy Dzień Tańca. Joanna Krochmalska jest żoną Liroya. Ale przede wszystkim jest propagatorką dancehallu. Od lat współorganizuje Mistrzostwa Polski Dancehall. To taniec, którego ojczyzną jest Jamajka. Nie jest popularny w Polsce. A szkoda. W końcu jest bardzo gorący, więc w surowym polskim klimacie jest nam potrzebny jak woda do życia.

  Książka Liroya sprzedała się zanim trafiła na półki księgarń! Co umieścił w swojej autobiogRAPii i czy rzeczywiście kiedyś chciał zostać milicjantem? O co pytaliście Liroya na czacie? Zobaczcie!

  Agnieszka Chylińska nagrywa, czy minęła się z powołaniem? Ponadto: na naszym czacie Liroy. W programie także: Krzysztof Krauze, Antoni Pawlicki i ich magiczna Papusza. Zaczynamy w sobotę od 8:30!