komentator sportowy

  komentator sportowy

  Już 23 lipca w Tokio rozpoczną się igrzyska olimpijskie. Każdy niezapomniany moment tej największej imprezy sportowej pokaże Eurosport. Stacja zebrała już grupę znakomitych ekspertów, którzy zabiorą widzów w tę sportową podróż. Wśród nich m.in. siatkarz Piotr Gruszka i lekkoatleta Paweł Januszewski, którzy zagościli w Dzień Dobry Wakacje, by opowiedzieć o nadchodzącym wydarzeniu, a komentator sportowy Marek Rudziński zdradził, gdzie będzie można zobaczyć wszystkie zmagania.

  Komentatorzy sportowi bez wątpienia dostarczają widzom ogromne dawki emocji. To oni relacjonują największe wydarzenia na arenach polskich i międzynarodowych, a ich słowa niejednokrotnie przechodzą do historii. Nie jest to jednak tak łatwa praca, jak mogłoby się wydawać. O tym w Dzień Dobry TVN opowiedzieli pracownicy stacji Eurosport, która w tym roku obchodzi swoje 25-lecie.

  Joanna Ciszewska, córka Jana Ciszewskiego - popularnego komentatora sportowego, jest mistrzynią świata w kolarstwie górskim 12h. Czy pasją sportową "zaraził" ją ojciec? O tym, czy dzieci komentatorów sportowych, są "skażone" miłością do sportu, rozmawialiśmy z Katarzyną Wolfke, Julią Szpakowską, Jakubem Nahornym i Zuzanną Zimoch.

  Zmarł komentator sportowy Bohdan Tomaszewski. Cechowała go klasa, elegancja, barwny sposób komentowania oraz ogromna wiedza. Był przedstawicielem dawnej szkoły warsztatu dziennikarskiego. Całe pokolenia słuchały jego głębokiego i pięknego głosu. Dziękujemy Panie Bohdanie za cudowne relacje. Będzie nam Pana brakowało.

  Znany, z kwiecistego języka, dziennikarz i komentator sportowy Polskiego Radia, a z wykształcenia prawnik. Łukasz Radwan spotkał się z Tomaszem Zimochem, by lepiej poznać warsztat mistrza. Co o nim mówią Ci, którzy z nim współpracują? Na spotkanie z Tomaszem Zimochem, w Dzień Dobry TVN, zapraszamy w najbliższą sobotę!