kolczyki

  kolczyki

  Cenna ozdoba zawieruszyła się w sklepie.

  Internauci ostro skrytykowali postawę kobiety.

  W dniu ślubu panny młode chcą pięknie wyglądać. Z dbałością o detale dobierają odpowiedni krój sukni, ale także welon czy buty. Dopełnieniem całej stylizacji będzie biżuteria.

  Jak w domowych warunkach wyczyścić złoto i srebro, by wyglądało jak u jubilera? Joanna Bruzgo, ekspertka w dziedzinie biżuterii, podzieliła się sprawdzonymi metodami w Dzień Dobry TVN.

  "Nie krzywdź mnie!"

  Pewna mama postanowiła przekłuć uszy swojemu malutkiemu synkowi. Nagranie z salonu kosmetycznego opublikowała na TikToku. "Nie mogę na to patrzeć"- napisała jedna z internautek.

  Piercing to jeden z dobrych sposobów na zmianę swojego wizerunku. Decydując się na kolczyk do nosa, warto wybrać produkt złoty lub srebrny, który ma mniejsze szanse na wywołanie skutków ubocznych. Alternatywą dla alergików jest kolczyk do nosa ze stali chirurgicznej. Czym charakteryzuje się proces przekłuwania nosa? Jaki kolczyk wybrać?

  Dziś piercing wychodzi znacznie dalej poza tradycyjne przekłuwanie uszu. Kolczyki możemy nosić wszędzie: na twarzy, nadgarstkach, karku, brzuchu. Zobacz, jakie są rodzaje piercingu i jakie kolczyki wybrać.

  Jednym z najbardziej oryginalnych i rzadko spotykanych rodzajów piercingu jest kolczyk w obojczyku. Istnieją dwa podstawowe sposoby na umieszczenie kolczyka pod lub nad obojczykiem. Czym się różnią? Dowiedz się, jak wygląda zabieg przekłuwania obojczyka i jaka jest jego cena.

  Zastanawiasz się nad piercingiem, ale nie wiesz, na co się zdecydować? Jeśli potrzebujesz oryginalnego rozwiązania i nie chcesz po prostu przekłuwać uszu, możesz zdecydować się na kolczyki na twarzy. Jakie są ich rodzaje i nazwy? Sprawdź i wybierz ozdobę, która stanie się uzupełnieniem twojego wizerunku.

  Kolczyki nosimy w różnych częściach ciała, nawet tych bardzo delikatnych i wrażliwych, jednak to właśnie te w uchu są najbardziej znane i lubiane. Choć piercing wciąż wzbudza kontrowersje, kolczyki w uchu nikogo nie dziwią i nie szokują. Malutkie kolczyki zdobią coraz częściej nawet niemowlęce uszka.

  Wielu rodziców decyduje się na przekłucie uszu swoim córkom, gdy są one jeszcze w wieku niemowlęcym lub mają zaledwie kilka lat. W ten sposób chcą im oszczędzić w przyszłości niepotrzebnego stresu przed bólem. Jednak, czy małym dziewczynkom kolczyki w uszach w ogóle są potrzebne?

  Pewna 24-latka postanowiła przekłuć swojej córeczce uszy. Pochwaliła się tym faktem w mediach społecznościowych, czym wywołała niemałą burzę. Okazało się bowiem, że dziewczynka ma zaledwie 8 tygodni. Jaki jest odpowiedni wiek na przekłucie uszu dziecka? Weź udział w naszej sondzie.

  W sen­niku kol­czyki zwią­zane są z uszami. Doty­czą jed­nak nie strefy stricte fizycz­nej, a zwra­cają uwagę na słu­cha­nie. Naj­praw­do­po­dob­niej osoba znaj­du­jąca się w naj­bliż­szym oto­cze­niu chce prze­ka­zać coś ważnego. Warto zwró­cić uwagę na to, czyje kol­czyki widziane są we śnie.

  Piercing to świetna metoda na wyróżnienie się z tłumu. Jednym z najbardziej oryginalnych sposobów na przyciągnięcie uwagi otoczenia jest wykonanie kolczyka pod wargą. Jak wygląda zabieg? Ile kosztuje kolczyk pod wargą? Poznaj typy kolczykowania dolnej wargi.

  Piercing to moda, która trwa i zyskuje wciąż nowych zwolenników. Piercing intymny to jeden z najbardziej kontrowersyjnych rodzajów zdobienia ciała. Decydują się na niego zarówno kobiety, jak i mężczyźni, przekonani, że w ten sposób zwiększają swą atrakcyjność, a tym samym intensywność doznań seksualnych.

  Kolczyki nosimy od wieków. Przekłuwamy nie tylko uszy, ale także wargi, nos, język i inne części ciała. Popularne kółeczko w nosie jest ozdobą noszoną zarówno przez ludzi showbiznesu, jak i młodzież. Z czym związany jest kolczyk w nosie?

  Wiele pań noszących kolczyk w pępku zastanawia się, czy ciąża to dobry czas na noszenie kolczyka. Ciąża nie jest przeciwwskazaniem do noszenia kolczyka, ponieważ nie wpływa on w żaden sposób na płód. Warto jednak rozważyć wyjęcie kolczyka z pępka jeszcze przed ciążą, gdyż może on przyczyniać się np. do powstawania rozstępów.

  Zamierzasz zaprowadzić dziecko do gabinetu kosmetycznego na przekłuwanie uszu pistoletem? To błąd! Choć metoda ta była popularna przez wiele lat, obecnie lekarze ostrzegają przed jej konsekwencjami. Czy istnieje bezpieczny sposób na przekłucie uszu?

  Veronica xRonix Blades od 16. roku życia zmienia swoje ciało. Oprócz implantów i kolczyków wszczepiła sobie czip, za pomocą którego może połączyć się z Internetem. Od czego zaczęła modyfikacje? Co do tej pory zmieniła w swoim wyglądzie? Czy jest coś, czego nigdy nie zrobiłaby sobie? Dlaczego wyjechała z Polski? Czy w Londynie ma hejterów? Z Miss xRonix rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Senkara.

  Kilka lat czy kilka miesięcy - kiedy jest dobry moment na to, by przebić córce uszy? Czy przebicie uszu jest bolesne i jak powinno się pielęgnować przekłute uszy? Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Małgorzatę Ekert, właścicielkę salonu kosmetycznego. Czy Pani Małgorzata zdecydowałaby się przekłuć nos kilkuletniemu dziecku na prośbę rodzica?

  Uważa, że projektowanie biżuterii trzeba mieć we krwi i nie można się tego nauczyć. Jej ozdoby posiadają gwiazdy światowego formatu m.in. Madonna i Lana Del Rey. O swojej pasji, która stał się sposobem na życie opowiedziała nam Karina Królak.

  Roma Skuza i Bogna Polańska to panie, które wpadły na pomysł robienia biżuterii z dość nietypowego surowca. Zobaczcie co można zobić z... węgla.