kolczyki

  kolczyki

  Jednym z najbardziej oryginalnych i rzadko spotykanych rodzajów piercingu jest kolczyk w obojczyku. Istnieją dwa podstawowe sposoby na umieszczenie kolczyka pod lub nad obojczykiem. Czym się różnią? Dowiedz się, jak wygląda zabieg przekłuwania obojczyka i jaka jest jego cena.

  Zastanawiasz się nad piercingiem, ale nie wiesz, na co się zdecydować? Jeśli potrzebujesz oryginalnego rozwiązania i nie chcesz po prostu przekłuwać uszu, możesz zdecydować się na kolczyki na twarzy. Jakie są ich rodzaje i nazwy? Sprawdź i wybierz ozdobę, która stanie się uzupełnieniem twojego wizerunku.

  Kolczyki nosimy w różnych częściach ciała, nawet tych bardzo delikatnych i wrażliwych, jednak to właśnie te w uchu są najbardziej znane i lubiane. Choć piercing wciąż wzbudza kontrowersje, kolczyki w uchu nikogo nie dziwią i nie szokują. Malutkie kolczyki zdobią coraz częściej nawet niemowlęce uszka.

  W sen­niku kol­czyki zwią­zane są z uszami. Doty­czą jed­nak nie strefy stricte fizycz­nej, a zwra­cają uwagę na słu­cha­nie. Naj­praw­do­po­dob­niej osoba znaj­du­jąca się w naj­bliż­szym oto­cze­niu chce prze­ka­zać coś ważnego. Warto zwró­cić uwagę na to, czyje kol­czyki widziane są we śnie.

  Piercing to świetna metoda na wyróżnienie się z tłumu. Jednym z najbardziej oryginalnych sposobów na przyciągnięcie uwagi otoczenia jest wykonanie kolczyka pod wargą. Jak wygląda zabieg? Ile kosztuje kolczyk pod wargą? Poznaj typy kolczykowania dolnej wargi.

  Veronica xRonix Blades od 16. roku życia zmienia swoje ciało. Oprócz implantów i kolczyków wszczepiła sobie czip, za pomocą którego może połączyć się z Internetem. Od czego zaczęła modyfikacje? Co do tej pory zmieniła w swoim wyglądzie? Czy jest coś, czego nigdy nie zrobiłaby sobie? Dlaczego wyjechała z Polski? Czy w Londynie ma hejterów? Z Miss xRonix rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Senkara.

  Kilka lat czy kilka miesięcy - kiedy jest dobry moment na to, by przebić córce uszy? Czy przebicie uszu jest bolesne i jak powinno się pielęgnować przekłute uszy? Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Małgorzatę Ekert, właścicielkę salonu kosmetycznego. Czy Pani Małgorzata zdecydowałaby się przekłuć nos kilkuletniemu dziecku na prośbę rodzica?

  Uważa, że projektowanie biżuterii trzeba mieć we krwi i nie można się tego nauczyć. Jej ozdoby posiadają gwiazdy światowego formatu m.in. Madonna i Lana Del Rey. O swojej pasji, która stał się sposobem na życie opowiedziała nam Karina Królak.

  Roma Skuza i Bogna Polańska to panie, które wpadły na pomysł robienia biżuterii z dość nietypowego surowca. Zobaczcie co można zobić z... węgla.