kobiece szpilki

  kobiece szpilki

  Wydłużają sylwetkę, sprawiają, że poprawia się nasza postawa i dodają pewności siebie. Buty na szpilce, bo o nich mowa, są uwielbiane przez niemal wszystkie kobiety. Jednak latem ich noszenie może sprawiać kłopoty. Stopy są wtedy bowiem szczególnie narażone na obtarcia, a nogi puchną. Jak dobierać szpilki, żeby uniknąć przykrych konsekwencji, zdradza Beata Charkiewicz, która o wysokich obcasach wie dosłownie wszystko.

  Szpilki wydłużają i wysmuklają nogi i dodają seksapilu. Chodzenie w nich wymaga wprawy. Jakie szpilki wybrać i jak w nich chodzić, by nie ucierpiał na tym nasz kręgosłup i nie powodowały deformacji stóp? Jaką wysokość powinien mieć obcas? Stylistka Ewelina Rydzyńska pokazała w studiu Dzień Dobry TVN kilka rodzajów szpilek i dała kilka praktycznych rad.

  Gwiazdy bardzo rzadko pojawiają się na czerwonym dywanie w płaskim obuwiu. Choć sportowe buty są wygodne, to na branżowych imprezach jest to traktowane jako absolutne faux pas. Jakich sposób imają się gwiazdy, by wytrzymać w szpilkach cały wieczór? Jak opanować tę niełatwą sztukę chodzenia na obcasach? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  8 marca, z okazji Dnia Kobiet, w rolę kobiet wcielą się nasi redakcyjni koledzy: Piotr, Marcin i Bartosz! Czy poradzą sobie z chodzeniem na szpilkach? :-) Zapraszamy w imieniu Uli Chincz i jej drużyny lakierowanych kozaczków!

  Buty to obsesja większości kobiet. Ile są w stanie poświęcić polskie gwiazdy dla pięknych szpilek? Jak wyglądają stopy modelki po sezonie pokazów? Jaki sposób na obolałe stopy ma Anja Rubik? Czy kupując buty gwiazdy biorą pod uwagę ich wygodę, czy liczy się dla nich tylko wygląd? Czy zdarzyło im się wydać na nie nierozsądną sumę? I która z modelek jest zdania, że w butach na wysokich obcasach można wszystko wynegocjować?