kalendarz adwentowy

    kalendarz adwentowy

    1 grudnia otwieramy kalendarz adwentowy Dzień Dobry TVN. Trudno wyobrazić sobie ten okres bez tradycyjnych wieńców, które w nowoczesnej odsłonie staną się piękną dekoracją domu i mieszkania. Kinga Kołodziejak-Gul zaprezentowała, jak krok po kroku zrobić ich dwa rodzaje.

    Z kalendarzem adwentowym Dzień Dobry TVN odliczamy dni do zbliżającego się Bożego Narodzenia. 3 grudnia poświęcamy na robienie kartek świątecznych. W tym celu studio naszego programu odwiedziła artystka i miłośniczka DIY oraz rysunku, Samanta Lesiak. Pokazała, jak własnoręcznie wykonać piękne działa.

    Codziennie w Kalendarzu Adwentowym Dzień Dobry TVN otwieramy jedno okienko, w którym znajdziesz sposoby na umilenie świątecznego czasu. 4 grudnia rozpoczniemy od napisania listu do Świętego Mikołaja. Poznaj tradycję pisania listów oraz wybierz wzór, który wykorzystasz z dzieckiem do stworzenia wiadomości.

    Do świąt Bożego Narodzenia coraz mniej czasu. Nasi prowadzący nie chcieli zwlekać i przygotowali wyjątkową niespodziankę dla wszystkich miłośników Dzień Dobry TVN. Jesteśmy pewni, że kolęda w ich wykonaniu pozwoli poczuć wszystkim świąteczną atmosferę. Co więcej, Ty także możesz stać się na chwilę bohaterem klipu, wrzucając na Facebook, Instagram. TikTok lub Twitter swoją wersję kolędy z hasztagiem #PogodniTVN.