judo

  judo

  Beata Pacut to polska judoczka, która na swoim koncie ma między innymi złoty medal mistrzostw Europy w judo w wadze do 78 kg. Mimo sukcesów zawodniczka wciąż nie zwalnia tempa. Codziennie ciężko trenuje i przygotowuje się do udziału w olimpiadzie w Tokio. Nam pokazała, jak wygląda sportowa rozgrzewka.

  Kilka dni temu podczas konferencji wicemarszałka Ryszarda Terlickiego doszło do bójki. Pan, który zadawał pytanie, pokonał pracownika biura prasowego PiS rzutem z judo "Harai goshi". Jak pokonać przeciwnika nie robiąc mu krzywdy? Na krótki kurs judo wybrał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer.

  Niedaleko pada jabłko od jabłoni - to przysłowie sprawdziło się w przypadku naszego mistrza w judo Pawła Nastuli i jego córki Marty. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN, by opowiedzieli o wspólnej pasji sportowej. Dowiedzieliśmy się, jakimi sportami Marta się zajmowała i, co robi obecnie jej ojciec.

  To video szybko obiegło internet. Pokazuje, jak 12-latkowie walczą w klatce jak zawodnicy MMA. Jedni nie widzą w tym nic złego, a drudzy są zbulwersowani tym, że dzieci walczyły bez kasków, a miejscem ich walki nie był ring tylko klatka. O tym zdarzeniu rozmawiali w Dzień Dobry TVN psycholog Marta Żysko-Pałuba i mistrz olimpijski w judo Paweł Nastula. A Wy jakie macie zdanie na ten temat?

  Kuba pracuje w kaliskiej bibliotece miejskiej, wolne chwile natomiast spędza na treningach judo. Spotkał się z mistrzem Pawłem Nastulą. Zobaczcie, jak mu poszło!

  Czy mężczyzna może zmienić się dla kobiety? Na jakie poświecenia stać naszych gości? Co mężczyźni zrobili dla Katarzyny Dowbor? Co wspólnego ma kobieta z grzybami według Ryszarda Rembiszewskiego? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: prezenter telewizyjny Ryszard Rembiszewski, psycholog Piotr Mosak, bramkarz z Radosław Majdan oraz jedyna kobieta w towarzystwie - Katarzyna Dowbor.