ewolucja

    ewolucja

    Dziewięćdziesiąt procent kobiet jest mniej odważna i skłonna do zmian. Kiedyś należała do nich Magdalena Muszyńska-Chafitz. W Dzień Dobry TVN powiedziała, co sprawiło, że udało jej się jednak znaleźć siłę do przeprowadzenia wielkich życiowych zmian. Obok niej na kanapie zasiadła ekspertka ds. zachowań społecznych kobiet Katarzyna Pawlikowska. Dowiedzieliśmy się od niej, co jest ważne podczas dokonywania ewolucji.

    Dziennikarka Dzień Dobry TVN połączyła się przez komunikator internetowy z trenerką wszystkich Polek Ewą Chodakowską, która sylwestra i Nowy Rok spędza w Grecji. Czy był ktoś, kto ją szczególnie wzruszył i zaskoczył w mijającym roku? Jak mąż trenerki fitness Ewy Chodakowskiej reaguje na ten ogromny sukces?

    Zdrowa i dobrze skomponowana dieta jest niezbędna gdy chcemy osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Kilka przepisów na zdrowe i przede wszystkim smaczne dania dietetyczne zaprezentowały nam dziś: Maria Ożga – finalistka programu „Master Chef” i uczestniczki "EWOlucji": Joanna Oleszkiewicz, Anna Wygowska – Walburg i Agnieszka Brożek.