drzewko

  drzewko

  Katalpa (surmia) jest niewielkim drzewem ozdobnym. Jej walory dekoracyjne to bujna korona, oryginalne liście w kształcie serca, kremowobiałe kwiaty, a po okresie kwitnienia ciekawie wyglądające owoce. Dużą zaletą rośliny jest to, że w zależności od odmiany nadaje się zarówno do dużych, jak i małych ogrodów. Jak należy ją uprawiać, by rozwijała się prawidłowo?

  Świerk serbski należy do rodziny sosnowatych. Nie sprawia dużych problemów w pielęgnacji, dlatego bardzo chętnie sadzony jest w ogrodach. Ponadto akurat ten gatunek świerka rośnie bardzo szybko! Jeżeli chcemy zazielenić swój ogród, z całą pewnością świerk serbski spełni swoją rolę.

  Jak wybrać idealną choinkę na święta? Postanowił się tego dowiedzieć Maciej Dolega. A Wy, kiedy kupujecie i ubieracie choinkę?

  W kawiarence Dzień Dobry TVN na rogu Marszałkowskiej i Hożej w Warszawie stanęło świąteczne drzewko. Możecie przyjść każdego dnia w godzinach programu i zrobić sobie zdjęcie, które powiesimy na naszej choince. Zobaczcie, czyje zdjęcia już na niej zawisły!

  W niedzielę, 14 grudnia, zapraszamy do kawiarenki Dzień Dobry TVN na rogu Marszałkowskiej i Hożej w Warszawie. Przyjdźcie, by zrobić sobie zdjęcie, które znajdzie się na naszej choince! Dostaniecie też zdjęcie na pamiątkę :-) Akcja ubierania choinki trwa do 20 grudnia br. Czekamy na Was od 8:30 do 11:00 każdego dnia aż do najbliższej soboty!