dekoracje świąteczne

  dekoracje świąteczne

  Święta zbliżają się wielkimi krokami, warto więc pomyśleć o wystroju domu czy mieszkania. Dobrym pomysłem jest zaangażowanie do tego dzieci oraz najbliższych i wspólnymi siłami stworzenie wyjątkowych ozdób. Na co warto zwrócić uwagę? Wyjaśniła Agnieszka Winnicka, dekoratorka wnętrz i prowadząca program "Ach, ten ślub!" w TVN Style.

  Ozdoby świąteczne wprowadzają niepowtarzalny klimat, dlatego wielu z nas lubi nimi udekorować mieszkanie. W Dzień Dobry TVN prowadząca warsztaty biophilic design Anna Piotrowska pokazała naszej dziennikarce Uli Chincz, jak przygotować dekoracje świąteczne z żywych roślin. Zobaczcie, jak sadziły las.

  Alicja Rzeczkowska, Sylwia Czubkowska i Barbara Sowa odnawiają, malują, wiercą, kleją i wbijają gwoździe. W Dzień Dobry TVN pokazały nam, jak wykonać świąteczne ozdoby i dekoracje. Wykorzystały do tego materiały, na które nie są potrzebne specjalne nakłady finansowe.

  Dorota Szelągowska wiele razy powtarzała w wywiadach, że kocha swój dom na Warmii. Odwiedziła ją tam Katarzyna Jaroszyńska. Reporterka Dzień Dobry TVN dowiedziała się od projektantki wnętrz, jak z okazji Wielkanocy można udekorować stół i dom.

  Uznani florysci pokazali w Dzień Dobry TVN, jak pomysło udekorować dom na Święta Wielkanocne. Z czego można zrobić wielkanocny wianek na drzwi lub świąteczną kompozycję na stół wielkanocny? Zaproponowane przez nich dekoracje możecie wykonać sami w domu! To dziecinnie proste!