burleska

  burleska

  Iwona Pajewska jest żoną i mamą, która na co dzień wykonuje zabiegi kosmetyczne. Któregoś dnia postanowiła, że z okazji swoich 40. urodzin zapisze się na zajęcia burleski. Co jej daje ten taniec? Iwona bierze udział w występach publicznych. Czy to ją krępuje?

  O burlesce i boylesce rozmawialiśmy performerką, instruktorką tańca, nauczycielką i matką polskiej burleski - Betty Q. Zobaczcie burleskę w wykonaniu mężczyzn.

  Sprzymierzeńcem każdej kobiety jest tusz do rzęs. Ale który wybrać spośród całej gamy dostępnej na rynku? O przetestowanie tuszów do rzęs i porównanie ich działania z marketingowym opisem poprosiliśmy trzy performerki burleski: Pin Up Candy, Bunny de Lish i Anię Konarską.

  W kuchni Dzień Dobry TVN rządziła Kasia Kraszewska. Przygotowała kilka gorących i słodkich propozycji w stylu Pin Up Candy: jabłka w karmelu, muffinki z zarodków pszenicy i brokatem, pin-up Candy drink na bazie soku z granatów i eksowny sorbet herbaciany i malinowy.

  Boylesque to pierwsza w Polsce męska burleska. Przeznaczona tak dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Są aktorzy, drag queen, striptizerzy. Jak pracuje się z mężczyznami? Betty Q to reżyserka burleski. Wszyscy są kolorowi i niejednakowi. Bo rzeczywistość nie jest czarno - biała.

  Grupa Taneczna Revel zaprezentowała pokaz burleski na scenie Dzień Dobry TVN. To taniec, który może z każdej kobiety wydobyć skrywaną wcześniej kobiecość. Zobaczcie, jak to robią mistrzynie.

  Seksowna, kobieca i emanująca erotyzmem Pin Up Candy zatańczyła na scenie Dzień Dobry TVN. Czy burleska to sposób na uwodzenie mężczyzn? Podoba się Wam ten występ?