bezdzietność

    bezdzietność

    Rodzicielstwo zapewnia szczęśliwe życie? Okazuje się, że niekoniecznie. Pokazują to najnowsze badania przeprowadzone przez psychologów z Michigan State University (USA). Naukowcy postanowili sprawdzić poziom zadowolenia u par bezdzietnych i tych, które doczekały się potomstwa. Wyniki są zaskakujące.

    Według badaczy dzisiejsi mężczyźni nie chcą tradycyjnych związków i obawiają się posiadania potomstwa. Wpływ na to ma wiele czynników, a jak donoszą holenderskie badania, biologiczny zegar tyka nie tylko kobietom. Czy mężczyźni tacierzyństwo mogą odkładać w nieskończoność? Jak to wpływa na ewentualną ciążę? Zapytaliśmy eksperta, psychoterapeutki, Katarzyny Miller.

    Nie dla wszystkich kobiet posiadanie dzieci to sprawa priorytetowa. W Polsce przybywa małżeństw bezdzietnych z wyboru. Dlaczego? O tym czy życie bez dziecka może być szczęśliwe i czy macierzyństwo to naturalna potrzeba kobiety, rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Joanną Heidtman.

    Problem łysienia spędza sen z powiek nie tylko mężczyznom, ale także kobietom. W Dzień Dobry TVN doktor Izabela Tilszer - specjalistka medycyny estetycznej powiedziała o przyczynach wypadania włosów oraz najnowszych metodach leczenia łysienia.