Bartek Jędzejak

  Bartek Jędzejak

  Nasz prezenter Bartek Jędrzejak został nominowany w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia 2018 w kategorii: Prezenter pogody, a dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer w kategorii: Nadzieja telewizji. Głosujmy na nich! Głosowanie potrwa do 25 stycznia 2018 roku i odbywać się będzie za pomocą SMS-ów. Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Telekamer odbędzie się 12 lutego 2018.

  Dni są coraz krótsze. Jak być widocznym na drodze, kiedy jest szaro, buro i ponuro? Gdzie przyczepiać elementy odblaskowe? Prezenter pogody Bartek Jędrzejak zapytało to Marka Konkolewskiego z Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym GITD.

  Plebiscyt "Gwiazdy Dobroczynności" to impreza ponad podziałami. W roli konferansjera z ramienia TVN-u wystąpił Filip Chajzer, który co prawda nie był nominowany w żadnej kategorii, ale w 2016 roku zrobił dużo dobrego. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska o pomaganiu rozmawiała z Dorotą Wellman, Bartkiem Jędrzejakiem, Anną Czartoryską-Niemczycką, Katarzyną Żak, Katarzyną Bujakiewicz i Mateuszem Damięckim, który w końcu pojawił się na salonach ze swoją zapracowaną narzeczoną - Pauliną Andrzejewską. Co zainspirowało ich do działalności charytatywnej? Na jakim rodzaju pomocy najbardziej się skupiają? Jak Katarzyna Bujakiewicz przemyciła kampanię dotyczącą dawców szpiku kostnego do ramówki TVN-u?

  Bartek Jędrzejak wybrał się na basen, i to nie byle jaki. Bytom posiada jedyną w swoim rodzaju podwieszaną pływalnię. W środku - tropikalny klimat i emocjonujący mecz. Zawodnicy waterpolo czują się w ogniu rywalizacji jak ryba w wodzie. Kto wymyślił ten wymagający kondycji sport i jakie są jego zasady?

  Mitem jest, że trufle nie występują w naszym klimacie. Już w pierwszej książce kucharskiej napisanej przez Stanisława Czernieckiego pojawiły się przepisy z tym niepozornie wyglądającym grzybem w roli głównej. Czy w polskich lasach powstaną truflowe ogrody? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak postanowił dowiedzieć się więcej o najdroższych grzybach świata.

  O dzisiejszej pogodzie Bartek Jędrzejak opowiada z Krakowa, a dokładnie z placu budowy. Na Rynku Głównym w Krakowie już od dwóch tygodni trwają przygotowania do sylwestrowej nocy TVN. Jak będzie wyglądać scena? I kto na niej wystąpi?

  O dzisiejszej pogodzie Bartek Jędrzejak opowiadał z Hydropolis, czyli z wrocławskiego centrum wiedzy o wodzie. Bartek zwiedził tam m.in.: batyskaf, którym 55 lat temu dwójka naukowców zeszła aż 11 km w głąb oceanu do Rowu Mariańskiego. Czy wiecie, że wrocławski statek podwodny jest jedyną na świecie repliką w skali 1:1?

  O dzisiejszej pogodzie Bartek Jędrzejak a'ka Kuba Błaszczykowski - podobieństwo jest uderzające ;) opowiada z rogu ulicy Hożej i Marszałkowkiej. Bartkowki towarzyszą cheerleaderki z Zielonej Góry, które postanowiły nieco podkręcić temperaturę pod studiem. Czy im się udało?

  O dzisiejszej pogodzie Bartek Jędrzejak opowiadał z Poznania. By nie ulec jesiennej chandrze, nasz prezenter częstował przechodniów wuzetkami. Tym sposobem postanowiliśmy odwdzięczyć się mieszkańcom Poznania za rogale świętomarcińskie, które dostaliśmy w prezencie na 11 listopada. Czy poznaniakom posmakowały warszawskie ciastka?

  Bartek Jędrzejak rozpoczyna nowy sezon Dzień Dobry TVN z Jankowa. Miejscowość nieopodal Olsztyna słynie z lawendy. Czy wiedzieliście, że kwiat ten oprócz intensywnej woni ma mnóstwo zdrowotnych właściwości?

  Dziś prezenter Dzień Dobry TVN o pogodzie opowiada z pięknego Sopotu. Tam porozmawiał z najmłodszymi żeglarzami z polskiej kadry. Jak wyglądają przygotowania Dominika i Grzegorza do Igrzysk Olimpijskich w Rio? Kto zaszczepił w nich pasję do żeglarstwa?

  Ekologia jest modna, dlatego w miastach powstaje coraz więcej zielonych miejsc. Właśnie o architekturze eco Bartek Jędrzejak rozmawiał z Katarzyną Glinką. Aktorka powiedziała również, co robi, aby nie szkodzić środowisku. Przedstawiła zalety samochodu Zeo Renault z napędem elektrycznym, którym miała okazję jeździć.

  Bartek Jędrzejak i Dorota Gardias w niezwykłym duecie. Na zielonogórskiej scenie wystąpiły także inne gwiazdy TVN. A to wszystko - dla innych, w ramach akcji Akcji "Warto jest pomagać".

  W Zakopanem Bartek Jędrzejak przygotowywał się dziś do zbliżającego się sezonu narciarskiego.

  Prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak udał się do kopalni złota w miejscowości Złoty Stok. Czy kopalnia jest czynna? Ile ton złota może być jeszcze do wydobycia?