Andrzej Krzywy

  Andrzej Krzywy

  W studiu Dzień Dobry Wakacje gościliśmy Urszulę, Andrzeja Krzywego, Patricię Kazadi oraz Agustina Egurrolę, którzy przygotowują się do tegorocznego TOP Of The TOP Sopot Festival. Jakie atrakcje szykują dla sopockiej publiczności?

  Już dziś o 20.00 w sopockiej Operze Leśnej: #idance … MORZE PRZEBOJÓW czyli duża dawka dobrej energii oraz przeboje, które zna cała Polska. Na scenie wystąpią: Kayah, Andrzej Piaseczny, Kombii, Anna Wyszkoni, Blue Cafe, De Mono, Mesajah, Kasia Kowalska, Natalia Nykiel, Wanda i Banda, Oddział Zamknięty, LemON, Projekt Rudnik, Mariusz Totoszko oraz Mr. Zoob. Imprezę poprowadzą: Gabi Drzewiecka oraz Filip Chajzer. Zapraszamy serdecznie!

  W tym roku De Mono obchodzi 30-lecie swojej działalności. W Dzień Dobry TVN Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk powiedzieli o swoim rockandrollowym życiu sprzed lat, sukcesie wydanej ostatnio płyty i swojej publiczności. Kiedy pojawi się ich kolejny album?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Andrzej Krzywy. Zaprezentował utwór "Nadziewane nadzieją życzenia wesołych Świąt", który jest bożonarodzeniowym prezentem dla fanów.

  Dobra atmosfera przy wigilijnym stole pryska zazwyczaj wtedy, gdy biesiadnicy zaczynają poruszać tematy "zapalne". Należą do nich zagadnienia związane m.in. z: polityką, religią i pieniędzmi. Robi się nerwowo także wtedy, gdy padają niedyskretne i niewygodne pytania. W Dzień Dobry TVN zastanawialiśmy się, jak uniknąć takiej sytuacji. Naszymi gośćmi byli: dziennikarz Andrzej Sołtysik, aktorka Kasia Cichopek, choreograf Marcin Hakiel, aktorka Ada Fijał, dziennikarka Agnieszka Jastrzębska, wokalista Andrzej Krzywy i dziennikarz Szymon Hołownia.

  W jutrzejszym Dzień Dobry TVN: Filip Chajzer, Kasia Cichopek, Ada Fijał i Andrzej Krzywy oraz lista tematów, którym mówimy "Nie" podczas wigilijnej kolacji. Następnie powrót po latach - w przedświątecznym szaleństwie spotykamy się z szalonym Crazy Town. A na koniec nieco grzeczniejsza wokalistka: Jula o tym, dlaczego ze wszystkich miast na świecie wybrała Łomżę. Bądźcie z nami od 8.00!

  Dziś w naszej kuchni Andrzej Krzywy mówił jak ważne jest drugie śniadanie! Wspólnie ze swoimi pomocnikami Jakubem i Antoniną zaproponował kilka kanapek i przekąsek, które mogłyby się znaleźć w szkolnym plecaku.

  Na scenie muzycznej niezmiennie panują już 26 lat. Mają na swoim koncie 12 płyt. Zespół De Mono wykonał na naszej scenie, premierowo, po raz pierwszy w telewizji, swój najnowszy utwór "Nigdy tak jak dziś". Oczywiście w stereo:)

  Niedawno zespół De Mono zagrał świąteczny koncert dla więźniów i służby więziennej Zakładu Karnego w Grójcu. To nie jest ich pierwszy występ za kratami. Kto ich do tego namówił? Jakie emocje towarzyszą występowi w więzieniu?

  W tym roku przed Andrzejem Krzywym dwa wielkie wyzwania. Czekają go osiemnastki jego córek. Dziewczyny postawiły sprawę jasno- żadnych wspólnych imprez! Czy w innych kwestiach też są takie bezkompromisowe? Czy tego nauczyły się od taty? W studiu Dzień Dobry TVN rockman i tata Andrzej Krzywy wraz z córkami. Czy rockowy tato wychował rockowe córki?

  Kolejna odsłona akcji Start do nart. Kapitanowie dwóch drużyn - Andrzej Krzywy przewodzi drużynie TVN, a Agnieszka Rylik - Radia Zet, bawili się wyśmienicie! Relację z tego wydarzenia dla Dzień dobry TVN przekazał Filip Chajzer. A takich dwóch, jak ich trzech, to nie ma ani jednego.

  Rusza wielka akcja TVN i Radia Zet „Start do nart”. Czekamy na zgłoszenia widzów, którzy chcą doświadczyć zimowego szaleństwa w najlepszym narciarskim kurorcie na świecie. Ci, którzy chcą otworzyć sezon narciarski wraz z gwiazdami w „alpejskiej Ibizie”, stają przed jedyną tego typu szansą. Konkurs uważamy za otwarty! Ischgl czeka!

  Na scenie Dzień Dobry TVN zespól De Mono tym razem w rytmie słonecznego reggae! Piosenka „Spiekota” promuje nową płytę zespołu pod tym samym tytułem. Została wydana z okazji 25-lecia istnienia grupy, której liderem jest Andrzej Krzywy. Na czacie, w kawiarence TVN Cafe Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk odpowiadali na pytania zawsze dociekliwych internautów, a Kindze Rusin zdradzili, dlaczego wracają do korzeni?

  Ekstrawertyk, introwertyk, bałaganiarz, a może pedant? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chazjer pokazał biurka sław! Zobacz nietypową ramkę Kamila Durczoka, rozgardiasz ks. kardynała Stanisława Dziwisza, bohemę Andrzeja Krzywego, minimalizm Leszka Balcerowicza oraz eklektyzm Manueli Gretkowskiej!