Styl życia

Wrocław opanowały krasnale. "Jest kolorowo"

Styl życia

Autor:
Izabela
Dorf
Święto krasnoludków we Wrocławiu
Święto krasnoludków we WrocławiuDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Rozpoczął się Wrocławski Festiwal Krasnoludków 2022. Impreza będzie trwała do 11 września. Jej organizatorzy przewidzieli moc atrakcji. Jakich? Sprawdził to reporter Dzień Dobry TVN Robert Stockinger.

Wrocławski Festiwal Krasnoludków 2022 - atrakcje

Wrocławski Festiwal Krasnoludków to jedna z największych imprez w stolicy Dolnego Śląska. Jej program obfituje w moc atrakcji.

- Będzie się działo bardzo dużo. (...) Będą warsztaty, specjalne spektakle, będzie silent disco (dyskoteka w słuchawkach - przyp. red.). Dzisiaj wieczorem w centrum Wrocławia będzie koncert Kamila Bednarka. Jest kolorowo (...), jest super atmosfera - zapewnił organizator imprezy Michał Gruz.

Wrocławski Festiwal Krasnoludków 2022 - termin

Festiwal Krasnoludków organizowany jest we Wrocławiu od 2009 r. i co roku przyciąga tłumy. - Jest mnóstwo ludzi - tych starszych i tych młodszych. Całe miasto zamienia się właściwie w jednego wielkiego krasnala. Zapraszamy też innych spoza miasta - dodał na koniec organizator.

Tegoroczna impreza potrwa od 9 do 11 września 2022 r.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Izabela Dorf

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości