Porady

Farbują ci buty? Rozwiązaniem może okazać się produkt do włosów. Z pewnością masz go w domu

Porady

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Kobieta.gazeta.pl
Czyszczenie butów

Szukasz skutecznego i taniego sposobu na farbujące buty? Ten uciążliwy problem może pomóc ci rozwiązać jeden z popularnych produktów do włosów. Jego nieoczywiste zastosowanie robi furorę w sieci. Jak go użyć? Sprawdź.

Nieoczywiste zastosowanie lakieru do włosów

Jak sama nazwa wskazuje, lakier do włosów służy nam głównie do utrwalania fryzury. Okazuje się, że ma on także inne zastosowania, które skutecznie ułatwią nam naszą codzienność. Możemy wykorzystywać go m.in. do usuwania trudnych plam, ochrony przed osiadaniem kurzu, czy nawlekania igły.

Wszystko o butach

Włoska sielanka największego projektanta butów
Włoska sielanka największego projektanta butów Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że jego zakup ułatwi nam też pielęgnację butów. Ten domowy trik rozwiązuje wiele problemów i jest zdecydowanie jednym z najtańszych produktów o tak skutecznym działaniu. Wystarczy jedynie spryskać nim wnętrze nowych butów.

Lakier do włosów na farbujące buty

Farbujące buty to uciążliwy problem, który nasila się głównie podczas upalnych dni. Dotyczy on nie tylko taniego obuwia, ale także produktów cechujących się bardzo dobrą jakością. Teraz możemy go zażegnać, spryskując wnętrze za pomocą lakieru do włosów.

Jak to zrobić? Po spryskaniu obuwia pozostaw je na kilka godzin lub aż do ich całkowitego wyschnięcia. Produkt utworzy ochronną warstwę, która zabezpieczy naszą skórę, czy skarpetki przed farbowaniem. Aby zapewnić sobie pełną skuteczność, zabieg powinien być powtarzany regularnie.

Lakier do włosów ma także działanie nabłyszczające. Chcesz cieszyć się eleganckim obuwiem? Nanieś produkt na zewnętrzną część obuwia. Efekt z pewnością cię zachwyci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Kobieta.gazeta.pl

Źródło zdjęcia głównego: Maksim Luzgin/Getty Images

Pozostałe wiadomości