Styl życia

Licealistka przyjechała na bal konno. W sieci zawrzało. "Tak się robi wejście"

Styl życia

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TikTok/Edziecko.pl
Bal, Studniówka

Coraz więcej nastolatków zwraca uwagę na to, czym przyjadą na swój studniówkowy bal. Okazuje się, że wynajęcie limuzyny nikogo już nie dziwi. Jedna z licealistek postanowiła przyjechać na imprezę konno. Wyjątkowy moment uwieczniła na krótkim nagraniu.

Na studniówkę przyjechała konno

Studniówka to bardzo ważny wieczór, na którym każdy nastolatek chce wyglądać i czuć się wyjątkowo. W przypadku pań jest to nieco bardziej skomplikowane, ponieważ poza odpowiednią kreacją, sen z powiek spędza im także makijaż, manicure czy fryzura. To jednak nie koniec, bo coraz bardziej liczy się również, w jaki sposób uczniowie dotrą na bal. 

Zwierzęta

Ekopatrol – na ratunek zwierzętom
Ekopatrol – na ratunek zwierzętom Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Okazuje się, że potrzeba wielkiego wejścia, które dobrze znamy z czerwonych dywanów, zaczyna być popularna również podczas studniówkowych imprez. Niektórzy wynajmują ekskluzywne auta, a inni przyjeżdżają konno. Niemożliwe? A jednak. Tak postanowiła zrobić jedna z nastolatek, a relacją z tego wyjątkowego momentu pochwaliła się na TikToku.

Wielkie wejście na studniówkę

Nastolatka zajmuje się jeździectwem i hodowlą koni, czym chętnie dzieli się na TikToku. Nic więc dziwnego, że ten wyjątkowy wieczór chciała połączyć z czymś, co jest istotną częścią jej codzienności. Licealistka pojechała na bal konno. Miała na sobie romantyczną białą suknię.

- Tak się robi wejście na studniówkę - napisała pod nagraniem.

Internauci zachwycili się pomysłowością uczennicy. - "To moje marzenie", "Przepiękny koń", "Też chcę tak zrobić, ale moja mama mówi, że mam za drogą sukienkę" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TikTok/Edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages/Bogdan Kurylo/TikTok/Myfamandotheranimals

Pozostałe wiadomości