Styl życia

Uroki wakacji w Krynicy Morskiej. "Jest mnóstwo miejsca, by bezpiecznie odpoczywać i łapać dobry nastrój"

Styl życia

W ramach "Projektu Plaża" Olivier Janiak odwiedził w ten weekend Krynicę Morską i przyjrzał się atrakcjom, jakie czekają tam na turystów. W nadmorskim kurorcie, korzystając z pięknej pogody i beztroskiej atmosfery, opowiedział o zaletach wypoczynku nad Bałtykiem.

Plaże w Krynicy Morskiej rozciągają się na długości 25 kilometrów linii brzegowej. Na jednej z nich stanęło miasteczko "Projektu Plaża", przykuwające uwagę turystów licznymi atrakcjami. Znalazło się tam między innymi stoisko Starbucks, zachęcające plażowiczów do wypróbowania orzeźwiających napojów. W atmosferze beztroski i letniego wypoczynku, Olivier Janiak opowiedział o urokach popularnego polskiego kurortu.

Bezpieczny wypoczynek w Krynicy Morskiej

W gminie Krynica Morska można liczyć na spokojny, ale też bezpieczny wypoczynek, dlatego każdego roku ściągają tam rodziny z dziećmi z całego kraju i zagranicy. Szerokie, piaszczyste plaże pozwalają cieszyć się komfortem i swobodą, a woda w Bałtyku w Zatoce Gdańskiej oraz na Zalewie Wiślanym przyciąga miłośników orzeźwiających kąpieli oraz sportów wodnych. To idealne miejsce dla małych i dużych turystów, o czym przekonywał przebywający tam Olivier Janiak.

Krynica Morska - wakacje dla aktywnych

Krynica Morska zwraca uwagę turystów bogatą infrastrukturą, zachęcającą do uprawiania sportu. Wokół miejscowości rozciąga się ring o długości 25 kilometrów, na którym znajduje się ścieżka dla spacerowiczów i cyklistów. Dróg przygotowanych dla zwolenników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu jest zresztą w nadmorskiej miejscowości znacznie więcej. Chętnie korzystają z nich biegacze, rowerzyści oraz zwolennicy jazdy na rolkach.

Zobacz także:

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości