Styl życia

Już dzisiaj Dzień Chłopaka. Jak go uczcić? Sprawdź nasze pomysły i propozycje

Styl życia

Aktualizacja:

30 września obchodzimy święto wszystkich panów: mężów, braci, przyjaciół i znajomych, czyli Dzień Chłopaka. Tego dnia panie spieszą z życzeniami dla wszystkich szczególnie bliskich ich sercu. Warto pamiętać o wrześniowej okazji i zaskoczyć swoich panów oryginalnymi życzeniami lub prezentem. Sprawdź, jak możesz uczcić Dzień Chłopaka.

Obchody Dnia Chłopaka - co zorganizować?

Dzień Chłopaka warto uczcić ze swoim partnerem, przyjacielem, bratem czy synem. W zależności od tego ile ma lat, warto dostosować wydarzenie do jego preferencji. Z chłopakami, którzy lubią sport warto pomyśleć i bilecie na jakieś sportowe wydarzenie, np. mecz lub wspólną aktywność - wyjście na gokarty, lekcja wspinaczki, a może wycieczka rowerowa w najbliższy wolny dzień?

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Klasycznie warto w tym dniu wysłać życzenia - mogą być poważne, a mogą być zabawne, wysłane w SMS-ie alo zapisane na eleganckiej kartce. Pomysłów na to, co napisać jest wiele w Internecie. Jeżeli jednak chcemy kupić jakiś prezent - warto zastanowić się, co lubi obdarowywany. Jeśli do dojrzały mężczyzna - perfumy, zegarek, dobra książka, świetnie się sprawdzą. Dla chłopców - zabawki edukacyjne lub inne wymarzone rzeczy będą świetnym prezentem. Warto jednak pamiętać, że to wspólny czas jest najlepszym podarunkiem.

Jak przygotować Dzień Chłopaka?

Dzień Chłopaka w związku

Chociaż to zazwyczaj mężczyźni obdarowują panie w ich święto, to warto im się odwdzięczyć w Dzień Chłopaka. Co można z tej okazji przygotować?

  • specjalne kupony do wykorzystania, np. na masaż, posprzątanie, wygranie kłótni, wspólne gotowanie itd.,
  • lekcje sportu - tenisa ziemnego, boksu, jazdy wyczynowym samochodem,
  • skok ze spadochronu,
  • kursy, np. piwowarstwa, baristy, testera win lub kawy itd.

Można także pomyśleć o całym dniu pełnym wrażeń. Można w tym celu zorganizować wspólny wyjazd, podczas którego zwiedzimy nowe, nieznane dotąd miejsce, weźmiemy udział w zajęciach lub szkoleniu np. z piwowarstwa, jazdy konnej, czy jazdy gokartami, a całość zwieńczyć wspólną kolacją. Z pewnością nasz partner doceni taki gest.

Dzień Chłopaka w przyjaźni

Przyjacielowi warto przede wszystkim złożyć życzenia. Można też go uraczyć drobnym upominkiem. Świetnym sposobem na uczczenie tego dnia będzie wspólne wyjście do knajpy, kina lub wydarzenie sportowe. Warto pamiętać w tym dniu o swoich męskich przyjaciołach.

Dzień Chłopaka w pracy

Koledzy w pracy z pewnością ucieszą się z drobnego podarunku z okazji Dnia Chłopaka. Można to zrobić w zupełnie symboliczny sposób - organizując słodki poczęstunek czy wychodząc po pracy na spotkanie integracyjne. Opcją jest również zorganizowanie zabawnych prezentów.

Dzień Chłopaka w szkole lub przedszkolu

Święto to obchodzone jest przede wszystkim w szkołach i przedszkolach. W młodszych klasach to nauczyciele organizują specjalne gry i zabawy z okazji Dnia Chłopaka. W starszych klasach często już same dziewczęta wychodzą z inicjatywą zrobienia drobnych podarunków lub prezentów.

Jak świętować Dzień Chłopaka?

Życzenia na Dzień Chłopaka to podstawa, ale poza życzeniami warto uczcić ten dzień w wyjątkowy sposób. Jaką niespodziankę można przygotować panom? Ukochanego można w tym dniu zaprosić do restauracji, do kina lub na romantyczny spacer. Można również przygotować kolację w zaciszu domowym albo wybrać się wspólnie na masaż lub basen.

Do życzeń dla przyjaciela lub kolegi z pracy można dołączyć jakiś niewielki prezent niespodziankę. Może to być jakiś gadżet, bilety na mecz, do kina, płyta muzyczna ulubionego wykonawcy. Organizując Dzień Chłopaka w pracy, warto pomyśleć o jakimś wspólnym wyjściu. Panie mogą zabrać swoich wkolegów na kręgle, bilard lub zorganizować rozgrywki w paintball. Pomysłów na świętowanie 30 września jest sporo, a Dzień Chłopaka warto celebrować, pokazując, że bez panów świat byłby zwyczajnie nudny.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Czego pragną mężczyźni? Wyjaśnialiśmy w Dzień Dobry TVN. Zobacz wideo:

Zobacz więcej:

Autor: Adrian Adamczyk

Źródło zdjęcia głównego: Witthaya Prasongsin/Getty Images

Pozostałe wiadomości