Edyta Zając w ogniu pytań Kuby Wojewódzkiego. "Dlaczego zgodziłaś się prowadzić program bez doświadczenia?"

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
materiał prasowy
Nowy sezon programu "Kuba Wojewódzki"
Nowy sezon programu "Kuba Wojewódzki"
wideo 2/5

Program Kuby Wojewódzkiego powraca w wiosennej ramówce TVN. Gośćmi pierwszego odcinka sezonu będą modelka Edyta Zając oraz uczestnik "Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy" Wojtek Gola. Czego możemy się spodziewać?

Kuba Wojewódzki zadaje podchwytliwe pytania Edycie Zając i Wojtkowi Goli

Edyta Zając to modelka, która miała okazję współpracować z najbardziej cenionymi projektantami. Brała udział w licznych pokazach mody oraz dużych kampaniach marketingowych, zarówno w Polsce, jak i na świecie. W 2017 roku wystąpiła w programie "Agent - Gwiazdy", a dziś jest prowadzącą randkowego show TVN7 "True Love".

Wojtek Gola zdobył szerszą rozpoznawalność dzięki udziałowi w kontrowersyjnym reality "Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy". Po programie zajął się działalnością influencerską na Instagramie, na którym zgromadził ponad milion obserwatorów. Obecnie czuwa nad projektem "Fame MMA", którego jest inicjatorem.

Co łączy Edytę Zając i Wojtka Golę? Oboje będą gośćmi w pierwszym odcinku nowego sezonu programu Kuby Wojewódzkiego i zmierzą się z sarkastycznymi uwagami dziennikarza. Ich inteligencja zostanie wystawiona na dużą próbę.

- Dlaczego zgodziłaś się poprowadzić program telewizyjny bez doświadczenia? Skąd taki pomysł? Dlaczego zabierasz pracę Klaudii El Dursi? - zapytał modelkę showman.

- A to jest w ogóle niesamowite, że twoją pasją jest rower, a ty k***a "r" nie mówisz - zadrwił z influencera. Jak celebryci zareagują na kąśliwe teksty Wojewódzkiego?

"Kuba Wojewódzki". Kiedy i gdzie oglądać?

Kuba Wojewódzki znów będzie umilał widzom TVN wtorkowe wieczory. Nowa seria programu popularnego showmana startuje już 7 marca o godz. 22.20. Nieemitowane na antenie fragmenty odcinka jak zwykle można obejrzeć w dostępnym na Player.pl materiale dodatkowym "Kuba Wojewódzki. Ciąg dalszy".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: materiał prasowy

Źródło zdjęcia głównego: materiał prasowy TVN

Pozostałe wiadomości