Sylwester last minute - dokąd się wybrać na ostatnią chwilę, żeby było tanio i atrakcyjnie?

Sylwester last minute - gdzie atrakcyjnie i tanio pojechać na ostatnią chwilę?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Sylwester last minute
Sylwester last minute
Przedsylwestrowe inspiracje
Przedsylwestrowe inspiracje
Jak Blanka Lipińska spędza tegorocznego sylwestra?
Jak Blanka Lipińska spędza tegorocznego sylwestra?
Taneczne SOS przed sylwestrem
Taneczne SOS przed sylwestrem
Tradycje noworoczne w Polsce
Tradycje noworoczne w Polsce
Przetańczyć stopą chcę całą noc
Przetańczyć stopą chcę całą noc
Sylwester z dziećmi nie musi być nudny!
Sylwester z dziećmi nie musi być nudny!
Ostatni etap przygotowań do sylwestra przed nami. Większość z nas ma już jasno sprecyzowane plany na ostatnią noc w roku, jednak dla tych, którzy są gotowi na spontaniczną przygodę, istnieją opcje last minute. Dokąd najlepiej wyjechać, żeby miło i niedrogo spędzić ten wyjątkowy czas? O tym porozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z dziennikarzem i podróżnikiem Tomaszem Michniewiczem. Nasz gość wskazał 3 miejsca.

Sylwester last minute - gdzie?

W turystyce istnieją dwa szczyty sezonu - święta połączone z sylwestrem oraz wakacje. To wtedy turyści planują atrakcyjne, tanie i często szybkie urlopy. Jednak czy połączenie tych trzech aspektów w przypadku sylwestra last minute jest możliwe?

- Im bardziej miejsce jest popularne, tym większa szansa na to, że już nic tam nie znajdziecie. A jeżeli uda się coś znaleźć, to bardzo drogo. Dodatkowo jakość wtedy często nie idzie w parze z ceną - przyznał Tomasz Michniewicz.

Nasz gość zarekomendował wybór mniej popularnych kierunków. - Ja uciekałbym od tłumów, raczej poszedłbym w stronę ciszy i izolacji, na przykład: Podlasie, Suwalszczyzna czy Dolny Śląsk- wskazał dziennikarz. - Tam sobie można zrobić trzydniową objazdówkę - dodał.

Sylwester last minute za granicą

Nasz gość przyznał, że na sylwestra można pojechać również za granicę, jednak wtedy trzeba się liczyć z tym, że wybór miejsca będzie mocno ograniczony. - Jesteśmy skazani na to, co zostało w samolotach. To i tak będą bardzo drogie loty i cena będzie się zmieniać z godziny na godzinę - podkreślił.

- Inną opcją jest wybranie pakietu all inclusive z biura podróży. Do Turcji można polecieć za 2200, ale nie spodziewajmy się wtedy luksusów - zaznaczył podróżnik.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Anna Gondecka

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/EastNews

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?