Pogoda na środę. Czy utrzyma się słoneczna aura?

Pogoda na środę
Pogoda na środę
W ostatnich dniach pogoda nas rozpieszcza: w wielu regionach kraju świeci piękne słońce. Czy taka aura utrzyma się także w środę? Synoptycy nie pozostawiają złudzeń, jednak nie wszystkie rejony będą cieszyły się sprzyjającymi warunkami. Gdzie pojawi się zachmurzenie? Jaka pogoda będzie w czwartek?

Pogoda na środę, 2 marca 2022 roku

W środę pogodnie. Synoptycy zapowiadają przeważnie małe, przejściowo umiarkowane zachmurzenie, wyjątek stanowi rejon południowo-wschodniej Polski, gdzie lokalnie wystąpić może duże zachmurzenie. Nie przewiduje się wystąpienia opadów deszczu ani śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie od 4-5 st. C na wschodzie do 5-6 st. C na zachodzie Polski Północno-zachodni wiatr będzie słaby.

Pogoda na czwartek, 3 marca 2022 roku

W czwartek pogoda zupełnie się zmieni: można się spodziewać umiarkowanego i dużego zachmurzenia, ponadto lokalnie na wschodzie wystąpić może całkowite zachmurzenie połączone ze słabymi opadami śniegu i deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 3-4 st. C na wschodzie i w centrum do 5-6 st. C na zachodzie Polski. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr.

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: AL Hedderly/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości