"Diuna: Część druga" - kinowy megahit w Playerze

"Diuna: Część druga"
"Diuna: Część druga" - kinowy megahit w Playerze
"Diuna: Część druga" to kolejny tytuł, o który wzbogaciła się biblioteka "Wypożyczalni Playera". Najbardziej kasowa tegoroczna amerykańska premiera zarobiła do tej pory na całym świecie prawie 600 mln dolarów. Megaprodukcja od Warner Bros. Discovery rozpoczyna właśnie swoje streamingowe życie.  

"Diuna: Część druga" - kinowy megahit z Timothée Chalametem

Player nie zapomina o fanach kina, którzy wolą oglądać filmowe hity w zaciszu własnego domu. Specjalnie z myślą o nich stworzył "Wypożyczalnię Playera", która nieustannie rośnie w siłę i wzbogaca się o kolejne tytuły. Ostatnio były to: "Biedne istoty", "Pszczelarz" czy animacja "Życzenie".

"Diuna: Część druga" - kinowy megahit w Playerze

16 kwietnia do kolekcji dołączył kolejny megahit z Timothée Chalametem w roli głównej - "Diuna: Część druga", którego budżet produkcji - 190 mln. dol. - zwrócił się już w weekend otwarcia. Obraz już zyskał tytuł najbardziej kasowej amerykańskiej premiery w 2024 r. i do dziś zarobił prawie 600 milionów dolarów na całym świecie. W samej Polsce przyciągnął do kin już niemalże 1,7 miliona widzów.

"Diuna: Część druga" - o czym jest film?

Nagradzany twórca Denis Villeneuve przedstawia dalszy ciąg sagi o Diunie w filmie "Diuna: Część druga." Jest to następna odsłona serii na podstawie słynnej powieści Franka Herberta Diuna ze wzbogaconą obsadą gwiazd z całego świata. Film produkcji Warner Bros. Pictures i Legendary Pictures to wyczekiwana kontynuacja nagrodzonej sześcioma Oscarami Diuny z 2021 roku.

"Diuna: Część druga" w Playerze

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz też:

Autor: "Diuna: Część druga" ukazuje imponującą podróż Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkracza na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć., W Playerze dla wszystkich mały przedsmak filmowej uczty - 10 minut filmu "Diuna: Część druga" całkowicie za darmo. Od 16 kwietnia "Diuna: Część druga" w "Wypożyczalni Playera" w najniższej cenie na rynku.

Reporter: materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości