Dzień Dobry TVN kończy 15 lat! Weź udział w naszej zabawie i świętuj z nami "śpiewająco"

Ty również nucisz melodię, która otwiera każdy program Dzień Dobry TVN? Chcesz się podzielić z nami swoją interpretacją lub wokalnym talentem? Zgłoś się do nas, może to właśnie Ty zobaczysz swoje wykonanie w naszym programie!

Dzień Dobry TVN - to już 15 lat z Wami!

Każda okazja do śpiewania jest dobra, ale jesienią będzie wyjątkowa, bo Dzień Dobry TVN obchodzi swój jubileusz! Świętuj razem z nami i zaprezentuj swój muzyczny talent. Zaśpiewaj, zanuć lub zagraj na instrumencie melodię z czołówki Dzień Dobry TVN i wyślij nam swoje nagranie. Wybrane dzieła będziemy emitować na antenie programu już we wrześniu!

Swoje zgłoszenie prześlij za pośrednictwem tego formularza. Nie czekaj, już dziś wyślij swoje nagranie :)

Dzień Dobry TVN obchodzi urodziny

Pierwszy odcinek Dzień Dobry TVN miał swoją premierę we wrześniu 2005 roku, zatem już niebawem minie 15 lat, jak jesteśmy z Wami. Niemalże każdego dnia nasi prowadzący poruszają dla Was ważne i nurtujące tematy, opowiadają o kulturze i przygotowują cykle poradnikowe z różnych dziedzin. W programie gościmy ekspertów, polskie i zagraniczne gwiazdy oraz ciekawe postacie często nieznane w szerszych kręgach. Dzień Dobry TVN to także relacje ze świata, kuchnia, prognoza pogody i wiele innych ciekawych tematów przygotowywanych z myślą o widzach. Gdziekolwiek jesteście - zawsze jesteśmy z Wami!

Zobacz też:

Wellman i Prokop o pożegnaniu z Dzień Dobry TVN: "Bardzo dziękujemy, że mamy takich fantastycznych widzów"

Kwietniowa Pozytywka wręczona. Wielki sukces akcji #DrukarzeDlaSzpitali

#PogodniTVN - zobacz mapę Waszych zgłoszeń

Autor: Jola Marat

Źródło zdjęcia głównego: E+

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla