Pokazała, co się stało z jej włosami po nurkowaniu. "Mam nauczkę"

Źródło:
podroze.gazeta.pl/TikTok
TikTokerka

23-letnia Julia zdecydowała się przedłużyć włosy. Podczas nurkowania sztuczne pasma nie zdały jednak egzaminu. Na TikToku opublikowała nagranie, by przestrzec inne kobiety. - Mam nauczkę - przyznała.

TikTokerka z doczepionymi włosami ostrzega kobiety

23-latka znana na TikToku jako Julia.fhst przed egzotycznym wyjazdem zdecydowała się przedłużyć włosy. Jej piękne, długie blond kosmyki prezentowały się znakomicie. Sęk w tym, że podczas wakacji, kiedy nurkowała przy użyciu maski i rurki tlenowej, jej idealna fryzura zamieniła się w ogromny kołtun.

Jak dbać o włosy?

Jak ukryć siwe włosy?
Jak ukryć siwe włosy?Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

By przestrzec kobiety, zamieściła w mediach społecznościowych nagranie dokumentujące zniszczone włosy. W opisie dodała, że nad rozplątaniem kosmyków pracowały trzy osoby przez osiem godzin.

Niektóre z doczepów wymagały ścięcia... Mam nauczkę

Fryzura TikTokerki znacznie straciła na objętości i przez najbliższy czas musi się skupić na odpowiedniej pielęgnacji i odbudowie.

Nurkowanie a doczepiane włosy

Nagranie 23-latki obejrzały prawie dwa miliony internautów, a w komentarzach kobiety podzieliły się swoimi doświadczeniami.

"Mnie też się to zdarzyło. Można mieć najlepszej jakości włosy, ale nawet wtedy działa na nie słona woda i słońce. Ostatecznie pomaga tylko jedno: wyczesywanie", "Współczuję. Spotkało mnie to samo, kiedy miałam doczepy złej jakości", "Dziewczyny, podstawowa zasada to nie wchodzić do morza z przedłużanymi włosami", "Przedłużam włosy od 15 lat. Moi klienci wyjeżdżają z doczepami na wakacje i nigdy takie coś ich nie spotkało" - czytamy pod wideo.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: podroze.gazeta.pl/TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Inigo Cia/Getty Images/TikTok

Pozostałe wiadomości