Rozwichrzony manicure. Zobacz, na czym polega wiosenny trend

Źródło: Dzień Dobry TVN
Stemple do paznokci – wzorki, które zrobisz sama
Stemple do paznokci – wzorki, które zrobisz sama
Międzynarodowa mistrzyni stylizacji paznokci
Międzynarodowa mistrzyni stylizacji paznokci
Na co chorują nasze paznokcie?
Na co chorują nasze paznokcie?
Naturalne sposoby na mocne włosy i paznokcie
Naturalne sposoby na mocne włosy i paznokcie
Zaszalej z paznokciami na święta i sylwestra
Zaszalej z paznokciami na święta i sylwestra
Trendy w manicure na 2022 rok
Trendy w manicure na 2022 rok
Choć wiosna jeszcze na dobre do nas nie przyszła, już szykujemy się na jej wielki powrót. W szafach robi się kolorowo, a na paznokciach pojawiają się odważniejsze wzory. Jakie mani królować będzie w tym sezonie? Wszystko wskazuje na to, że salony podbije rozwichrzony manicure francuski. Zobaczcie, na czym polega nowoczesna stylizacja.

Rozwichrzony manicure francuski

Manicure francuski to klasa sama w sobie. Tej stylizacji nie trzeba nikomu przedstawiać. Bez względu na połączenia kolorystyczne, zawsze wygląda elegancko, minimalistycznie i modnie. Tej wiosny idziemy jednak o krok dalej. W salonach kosmetycznych dominować będzie odświeżona wersja znanego wzoru. Przedstawiamy rozwichrzony manicure francuski, czyli nieco odważniejszą stylizację, która doda nam charakteru i dziewczęcego uroku.

Rozwichrzony manicure francuski – jak wykonać?

Nowy trend w mani wbrew pozorom wcale nie jest tak trudny do wykonania, jak się wydaje. Choć wzory wskazują na żmudną i misterną pracę, zrobimy je w zaledwie kilka minut. W przeciwieństwie do klasycznego manicure francuskiego, linie nie muszą być równe. Im więcej fal i "zagięć", tym lepiej. Wszystko jednak zależy od naszej kreatywności. Dobór kolorów i wzorów jest kwestią indywidualną. Jedno jest pewne, wraz z nadejściem wiosny warto trochę poeksperymentować i dać ponieść się pozytywnej energii.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło: zeberka.pl

Źródło zdjęcia głównego: Per Winbladh/GettyImages

podziel się:

Pozostałe wiadomości